Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cezar View Post
    Anvelopele SH de iarna pe marimea loganului sunt 100 lei bucata. Noi sunt vreo 200 lei, cele mai ieftine.

    Eu am luat mereu SH, pt ca nu vad utilitatea in a arunca 30 mil pe anvelope. Pana acum n-am avut probleme.

    Revenind la topic, pt iarna folosesc Yokohama si Firestone, cele din urma fiind bunicele si cam atat. Pentru vara Continental sport contact pe ambele si sunt ok.
    tu ai scris asta

    Comment


    • Si am avut mereu Mercedes?)
      Am avut si logan, si Citroen si altele care au dimensiuni mici.

      Comment


      • Am priceput: daca ai Mercedes, atunci nu merita sa cumperi anvelope noi - alea uzate sunt destul de bune.

        Comment


        • Nu, n-ai inteles nimic, si nici nu mai am chef sa poluez topicul de pomana.

          Comment


          • Ce parere aveti de BF Goodrich G-Force Winter la 283 lei bucata (montaj si echilibrat inclus)?

            Comment


            • cu orice anvelopa, cel putin noua, treci iarna fara nicio problema indiferent de ce marca e, ia-le linistit si nu-ti face probleme.
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Originally posted by andreyi View Post
                Ce parere aveti de BF Goodrich G-Force Winter la 283 lei bucata (montaj si echilibrat inclus)?
                Nu mai bine Motrio la 199? Cat sa mai coste montajul si echilibratul...

                Comment


                • Mult prea scumpe. 290-300 lei Dunlop SP Wintersport 4D am vazut.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by andreyi View Post
                    Ce parere aveti de BF Goodrich G-Force Winter la 283 lei bucata (montaj si echilibrat inclus)?
                    Salutare.
                    Probabil le-ai luat mai recent.Oricum e...bine;anvelope bunisoare.La acelasi pret acum o luna luai Fulda sau Semperit.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Originally posted by andreyi View Post
                      Ce parere aveti de BF Goodrich G-Force Winter la 283 lei bucata (montaj si echilibrat inclus)?
                      Ai vazut oferta de pe dacia.ro ? Au BFG la 249 lei cu montaj inclus.

                      Comment


                      • Azi i-am luat tatalui meu la sandero 1.5 dci 90cp, 4 goodyear ultra grip 8(arata frumos tare si au profil agresiv,din ce am citit pe net sunt modelul 2011 cu DOT 2111) la 275 lei/buc si 4 jante ukrainiene cica la 130 lei/buc,montat+echilibrat toate 4 la 40 lei.Acum sa le vedem cum se comporta.
                        KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                        Comment


                        • Excelente anvelope!!! Cu MULT MULT peste Michelin la raportul performanta/pret.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Salutare
                            De ceva timp au aparut in Praktiker anvelopele Infinity de iarna. Stiti ceva de ele?
                            Pretul lor este de 240 Lei buc. (185/65/R15).
                            Am cautat ceva referinte pe net, dar nu am gasit mai nimic. Cel din magazin zice ca ar fi chinezesti.
                            Se merita? Le-a incercat cineva?
                            Despre reesapate ce parere aveti?
                            Mersi

                            Comment


                            • Pai decat sa dai atat pe ele mai bine iei pirelli winter carving edge, am vazut in cateva magazine intre 250-255 lei,bf goodrich g force winter 260 etc.Si astea barem sunt facute de firme cunoscute.
                              KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                              Comment


                              • Originally posted by MIKE_MIKE View Post
                                Salutare
                                De ceva timp au aparut in Praktiker anvelopele Infinity de iarna. Stiti ceva de ele?
                                Pretul lor este de 240 Lei buc. (185/65/R15).
                                Am cautat ceva referinte pe net, dar nu am gasit mai nimic. Cel din magazin zice ca ar fi chinezesti.
                                Se merita? Le-a incercat cineva?
                                Despre reesapate ce parere aveti?
                                Mersi
                                In paralel cu astea se mai gaseste o marca la fel de necunoscuta, cel putin mie, "Imperial" 260RON, iar in Dedeman niste anvelope pe 195/15 Made in China la 200RON noi nu resapate. Dar nici macar asta nu mai gasesti in magazine, pe stoc decat cu noroc. S-a dat cam tot pe 185/15, ce era sub 240RON. Sava Eskimo ~270RON in Carrefour la oferta 20%reducere din pretul initial 339RON!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google