Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a doua iarna cu tigar pe toate 4.sant multumit de ele.

    Comment


    • La multi ani! Folosesc Continental EcoContact3 de vara si Michelin Alpin A4 de iarna. De Conti sunt supermultumit, le-am folosit 42k km pe orice fel de vreme, iar cu Michelin e primul an de folosire si cca 2k km. Pana acum sunt multumit, dar astept sa le vad pe zapada. Sarbatori fericite!

      Comment


      • Pirelli Winter Carving Edge iarna, iar vara Continental EcoContact3.Pret la Fulda Kristal 300 ron bucata iar Pirelli 320 ron bucata,asa ca am ales Pirelli.Am observat ca s-au scumpit cele ieftine acum cateva luni iar cele premium au ramas la acelasi pret.

        Comment


        • dion_vrg, dai un anunt pe bursa, spui marca, dimensiune, dot fabricatie, pret.Pozele fac fix cat o mie de cuvinte.
          Pe threadul asta se discuta despre anvelope, nu se fac anunturi.

          anvelope de vara de logan
          Nu sunt anvelope pentru Logan, Mazda etc. Poate vrei sa zici dimensiunea 185/65/15.

          Comment


          • sava eskimo hp -iarna
            BFGoodrich G-Force Profiler - vara

            impecabile

            Comment


            • Iarna: Dunlop Winter Sport 3D pe fata (noi) / Motrio Winter Far Away pe spate (au doi ani)
              Vara: Nu am, urmeaza sa cumpar, m-as orienta spre BF Goodrich G Grip Go

              Comment


              • Iarna : Motrio Winter Far Away
                Vara: Continental EcoContact 3
                MY CLA

                Comment


                • a folosit cineva Yokohama C Drive ? cum se comporta ?

                  Advan, Commercial, Drift, Earthmover, Geolandar, Industrial, Motorsport, News, Orange, Safety, Truck, Tyre, Tyres, Wheel, Yokohama


                  imi cumpar gume zilele astea si nu stiu ce sa aleg. Yokohama C.Drive sau Continental Eco Contact 3

                  yokohama sunt cu 30 lei mai ieftine decat Conti dar Conti le cunosc ca au aderenta foarte bune si rezista bine in timp si kilometri
                  Attached Files

                  Comment


                  • de iarna marangoni 4 winter si goodyear UG7, de vara pe fata Toyo 195/55/15 si pe spate dayton 195/60/15

                    Comment


                    • alexe: stefan_dse are yokohama c drive. dar nu prea intra pe forum. cand am vb ultima oara cu el, spunea ca e multumit de yokohama.

                      Comment


                      • acum iarna am debica frigo 2 pe toate 4 rotile si sunt foarte multumit de ele la comportamentul pe care l-au avut in conditii de iarna, iar in restul anului am michelin energy, cauciucurile originale ale masinii din 2007, am 50 de mii de km si cred ca mai merg rulate anu asta, o sa iau un set de cauciucuri noi de vara la anu.
                        bafta

                        Comment


                        • m am hotarat la Michelin Energy. prefer niste gume cu rezistenta redusa la inaintare

                          in review uri Michelin Enargy Saver stau excelent si la grip si la uzura si la consum



                          astea le voi lua.

                          Comment


                          • Iarna: Michelin Alpin 3- multumit
                            Vara: BF Goodrich g-grip- foarte multumit
                            Toata lumea se plinge ca nu are memorie, dar nimeni nu se vaita ca nu are logica.

                            Comment


                            • @alessandro






                              Eu am cumparat de la ambele magazine. Sunt seriosi.


                              Vezi ca cei din linkul 2, negociaza preturile, daca gasesti mai ieftin, iar in linkul 1 e mai ieftin.
                              Daca te fortezi un pic, le iai la 250 lei/buc.
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • la magazinul ala care l am postat am rate fara dobanda + ca imi ofara garantie si montaj gratuit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google