Jante aliaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E foarte bine. Poate totusi reusesti sa gasesti o solutie pana la urma
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

    Comment


    • Am probat si eu jantele despre care zice finu Bogdan si nu se potrivesc, pt ca lovesc in etrier, eu am si TRW-uri.Daca nici la 1.4 nu merg atunci chiar ca nu stiu la ce s-ar potrivi jantele alea.
      Fara Semnatura.

      Comment


      • am si eu o intrebare, jantele de la firma ART sunt bune pentru logan? avand in vedere cum sunt strazile din Romania si mai ales din Bucuresti...o sa pun o poza cu modelul care as vrea sa il achizitionez...
        Attached Files

        Comment


        • alt model n-ai gasit si tu... ? toate jantele sunt ok daca nu dai cu ele in gropi.. it's simple!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • am mai gasit vreo 2 modele dar parca astea imi plac mai mult...uite o sa pun poze si cu celelalte 2 modele poate imi dai un sfat
            Attached Files

            Comment


            • fa si tu un VT si poate te mai gandesti

              Comment


              • Daca poti sa fi putin mai explicit mi-ai fi de mare ajutor...nu stiu ce inseamna "VT" ....???

                Comment


                • virtual tuning

                  Comment


                  • am facut asta si mie personal mi se pare ok cu cele 3 modele...

                    Comment


                    • pai hotarastete la un set si treci la treaba

                      Comment


                      • eu am jante mega drive,si fac saptamanal naveta la tara circa de 50 de km am drum ,,asfaltat'' dar plin de gropi scapi de una dai in 3,astea sunt drumurile patriei,si nu am absolut deloc probleme cu jantele,de ce toata lumea se feresc de ele nustiu,florin dnf tot mega drive a ales ,si inca 2 seturi,si e fff multumit de ele.....fiecare isi cumpara jante dupa bujunar ,ca as fi nebun daca as zice ca eu as alege mega drive decat oz.uri,sau bbs sau borbeturi...dar nu sunt bani de asa ceva,cine isi permite va dati seama ca o sa fie fff multumit de ele....

                        Comment


                        • eu am borbet-uri si nu am probleme ,multumit sunt dar cum spuneai si tu drumurile lasa de dorit

                          Comment


                          • da astea nu va plac? nu stiu daca le mai are la vanzare da am gasit din intamplare anuntul( sper sa nu se considere reclama)

                            http://forum.*******.ro/459-jante-an...-16-4x100.html

                            Comment


                            • salut,

                              am un logan 16v din 2009 care a venit echipat cu jante din aliaj;
                              la un moment dat am lovit destul de tare o janta intr-o cale ferata dezafectata si ascunsa in asfalt;
                              am reparat-o tempoar, dar pierde presiune si nu prea mai am incredere in ea;
                              intrebarea e daca gasesc pe undeva jante exact cum sunt cele "din fabrica" (nu vreau sa schimb tot setul pentru o roata);
                              pe net nu am gasit, prin magazine nu am gasit, doar la dealer n-am cautat inca;
                              am vr'o sansa sa gasesc asa ceva?
                              daca nu.. se pot schimba daor doua jante si nu toate patru?

                              multumesc si sper ca intreb in locul potrivit,

                              Comment


                              • probabil la dealer pe comanda, dar presupun ca si pretul pe masura, dar la dezmembrari n-ai gasit.. ?
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google