Faruri Dacia Logan "Angel Eyes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rugaminte adresata celor care si-au inlocuit farurile cu unele cu angel eyes, si care nu mai au nevoie de farurile originale : faceti un pret si anuntati-ma si pe mine, ca am mare nevoie.
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • Salut.. Eu am un far stanga complet ekipat... Nush care e pretzul in magazin.. E in stare super buna.. Daca esti interesat zi u cat oferi.. O s ama int si eu cam cat e nou..

      Comment


      • Buna ziua. In legatura cu faruri angel eyes pentru logan , poate sa-mi zica cineva cum se face mai exact reclama pe acest forum ?, e voie, nu e voie ? Multumesc

        Comment


        • Daca vinzi tu ceva postezi la bursa . Deschizi topic acolo . Reclama in posturi nu se face pt ca nu suntem pe reclama .Ro
          B -X X - DDF x 2

          :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

          Comment


          • Nu stiu la care bursa, dar sper sa gasesc. Trebuie sa inteleg ca daca vreau sa cumpar faruri angel eyes nu pot sa intreb , pentru ca raspunsul ar fit tot reclama. Ok. Multumesc

            Comment


            • Sper sa nu fiu off topic : cum dau jos un far de pe masina ? As vrea sa-l trag putin mai in fata decat il am acum pe masina . Nu mai este pus la fel ca cel din dreapta . Multumesc si sorry daca nu am pus unde trebuie .

              Comment


              • Din cate am vazut eu, cred ca trebuie data bara jos si dupa aia poti sa lucrezi mai usor. Este un surub pe suportul de far in interior care nu se lasa usor pacalit.

                Comment


                • Multzam frumos , ma gandeam eu ca trebe data bara jos , pt ca am incercat din surubul de sus si nimic .

                  Comment


                  • Cine poate sa-mi spuna si mie de ce se abureste farul pe interior?
                    La mine se abureste unul doar...Imediat cum dau cu apa pe el se abureste....Celalalt nu are nimic HELP

                    Comment


                    • Inainte sa le montezi pe masina,trebuia sa le etansezi pe margini(acolo unde se imbina ele) cu niste mastic,ca sa fie inchis ermetic.

                      Comment


                      • Oricum trebuie sa le dau jos sa schimb culoarea la cerculete...Ms

                        Comment


                        • SOper am gasit un site in care costa 770 de lei
                          Schimba total lokul massini

                          Comment


                          • @radu_lyn: Etansate sunt deja, nu e nevoie.
                            Si eu am schimbat un far, ce-i drept cu unul turcesc, nu original. Aceeasi problema o aveam si eu: era tot timpul aburit. Asa ca, l-am dat jos, am vrut sa-l etansez, dar era chiar foarte etans... Pana la urma am studiat comparativ cu farul original si am gasit pe interior 3 capacele care pe farul vechi nu erau, pe cel nou da! Le-am dat jos si de atunci nu mai am probleme.
                            Cand ajung acasa fac si o poza, sa vedeti exact unde sunt. Nu va speriati, ca nu intra praf pe acolo... Din cate am inteles de prin service-uri sunt puse pentru a proteja interiorul farului pe timpul tansportului, cand e montat e foarte greu sa intre praf acolo...

                            PS Acum vad ca a trecut deja 1 luna.... sigur ai rezolvat intre timp... sa ramana postul pentru altii care au problema asta.
                            Last edited by danielliviu; 25 July 2008, 11:43. Reason: cam tarziu.....
                            GL-22-TOF

                            Comment


                            • Originally posted by Anthony View Post
                              SOper am gasit un site in care costa 770 de lei
                              Schimba total lokul massini
                              is 820 lei acum.770 au fost preturile vechi...
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Cred ca au aparut un model nou de faruri cu angel eyes. Am vazut la un cunoscut astazi. Pareau diferite de cele pe care le vazusem pana acum. A zis ca i le-a adus cineva cu 150 euro. Trebuia sa le fac niste poze. Stie cineva mai multe detalii decat mine ??

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google