Faruri Dacia Logan "Angel Eyes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • au inele in faruri puse din fabrica,tu doar pui farul pe masina si gata.
    uite in poza atasata cum sunt.
    Attached Files

    Comment


    • ms ...perfect daca te rog sa-mi spui si mie poate stii un magazin mai ieftin ????
      :popa:

      Comment


      • Originally posted by dan.gutu View Post
        Uite cum lumineaza ale mele,juri ca este neon.Maine fac poze si cu BMW langa loganul meu cu cerculetele aprinse si o sa ne dam seama.
        zi ce leduri ai...ca lumineaza super... eu din 10 leduri care le`am luat...3-4 nu merg...deci am facut doar 2 cerculetze
        Trimite si mie ce leduri ai cumparat sa fac exact comanda...
        Si un pic tuning by me...dar am ramas fara leduri )
        p.s asa e si faru celalalt )
        Attached Files
        Last edited by Cristi_Xp; 9 February 2008, 20:47.
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Originally posted by bagheera View Post
          ms ...perfect daca te rog sa-mi spui si mie poate stii un magazin mai ieftin ????
          www.logtuning.ro si le comanzi de acolo apoi le primesti acasa prin curier.

          Comment


          • Originally posted by Cristi_Xp View Post
            zi ce leduri ai...ca lumineaza super... eu din 10 leduri care le`am luat...3-4 nu merg...deci am facut doar 2 cerculetze
            Trimite si mie ce leduri ai cumparat sa fac exact comanda...
            Si un pic tuning by me...dar am ramas fara leduri )
            p.s asa e si faru celalalt )
            Sunt de la zextar,nu mai stiu codul,cred ca Supercar stie ca a luat mai recent,cauta pe site la ei leduri 3mm alb xenon superluminos.Eu am comandat si albastre dar se vede prea albastru si le vin idei la politisti, alea xenon sunt perfecte,nu am avut probleme cu nici un led,cele care au fost pe far la 3 luni au inceput sa cada cate unul.
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • pai alea le-am luat si eu ,ce le-a luat Supercar...2 zic ca le-am bulit cu pistolu de lipit...ca am tinut prea mult pe ele...dar 2 nu au mers de cand le-am pus pe ele...oricum cumpar altele...sau las asa ) ca e mai interesant
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • misto !!! dar mai astept poate mai iese vreun model mai nou ... asta e deja .... "vechi"
                :popa:

                Comment


                • Eu din cate stiu de la un baiat de pe ledshop.ro Ledurile se lipesc cu un aparat de 20w si max 5 secunde contact. Eu pun pariu ca u ai acasa de cel putin 100W ca asa are toata lumea. Deasta se ard sau le scurteaza viata. Ori cum este bine sa cumperi niste leduri capabile ca alea din targ sunt de tot kkt. Am luat 50 leduri albe si cand le-am aprins aveam 5 nuante
                  sigpic

                  Comment


                  • Leduri de genu asta am bagat eu la cerculete LED 3mm Alb Super Luminos 7000 mcd (CODE: L3WE60) http://www.zexstar.com/index.php?cat=12

                    Comment


                    • alea le-am luat si eu de la zexstar,sunt sigur ca 2 am bulit de la pistolul de lipit ,dar pe 2 nici nu am pus pistolul si nu au mers Partea naspa e ca tre sa dau din nou bara jos,farurile...etc
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • poate s-a mai intrebat pe acest thread, scuze daca da...

                        se pot regla farurile angel eyes? eu mi-am pus de curand si bat foarte foarte aiurea...

                        daca da, cum se face acest lucru...?!

                        multumesc !

                        Comment


                        • pai ai pe interior pentru reglaj ...pentru fiecare bec tre sa invarti cu o surubelnita ceva
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • In primul rand te chinui mult. Ca sa faci ceva calumea trebuie sa le dai jos. Cu o tubulara de 10 fixezi cat poti tu de bine si faci proba fara sa strangi farul sa nu muncesti in plus (atentie ca poti sa strici gamalia de la surub si ....) Multa bafta !!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by BoaBa View Post
                              poate s-a mai intrebat pe acest thread, scuze daca da...

                              se pot regla farurile angel eyes? eu mi-am pus de curand si bat foarte foarte aiurea...

                              daca da, cum se face acest lucru...?!

                              multumesc !
                              se pot regla,vezi ca sunt niste suruburi langa becuri si invarti de ele seara si mai ridici lumina ca bat in jos asa cum vin din fabrica

                              Comment


                              • Farurile angeleyes suporta reglaj de inaltime

                                Are cineva idee daca farurile angeleyes suporta reglaj de inaltime din interior? Stiti voi, reglajul ala de masina incarcata, nu reglajul de service.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google