Faruri Dacia Logan "Angel Eyes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    da frumos,diferenta mare moncher
    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

    Comment


    • #77
      Poza 3 xenon din fata,poza 5 halogen vazut din fata.Chestia este ca la loganul cu faruri normale,acestea erau reglate sa bata mai sus,daca se observa in poza acestea orbeau pe cel din fata.
      LOGAN--> <--TOYOTA

      Comment


      • #78
        si pe scurta cum se vad angelurile ?
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #79
          Se vede foarte bine,dar cu instalatie xenon.Lumina asta de xenon scoate mai in evidenta obiectele de pe margina drumului si este mai odihnitoare,eu folosesc foarte rar faza lunga doar pt. flashuri.Am un prieten cu bixenon pe faruri normale si o sa il rog sa facem niste poze comparative si cu acelea.
          LOGAN--> <--TOYOTA

          Comment


          • #80
            sunt mortale farurile cu inovatia asta.dar o intrebare am.ce spune politia de ele.pt ca sunt cam dificili la partea asta.

            Comment


            • #81
              cine pune pe forum niste poze cu farurile tunarite.de voi.vreau sa vad cum se vede pe timp de seara si ziua pe pozitii.dar nu cumparate si facute dupa metoda aia ff ingenioasa.

              Comment


              • #82
                Originally posted by spawn_darck200
                cine pune pe forum niste poze cu farurile tunarite.de voi.vreau sa vad cum se vede pe timp de seara si ziua pe pozitii.dar nu cumparate si facute dupa metoda aia ff ingenioasa.
                Deci alea facute sunt inele angel eyes si nu sunt farurispeciale ....alea la 8 mil sunt special facute pentu logan...asa cum ai baietii de pe forum aici:d,farurile sint mai scumpe dar inelele sunt mai ieftine....diferenta dintre ele este una foarte mare;) inele sunt mai mari si mai slabe ca intensitate pe cand alea speciale sunt mai deosebite;)
                sigpic
                astra h 1,7 cdTI

                Comment


                • #83
                  ok ok am inteles.dar ma intereseaza de unde ati luat voi aceste ca sa spun piese pt a le pune

                  Comment


                  • #84
                    @spawn_darck200: Vorbeste cu user-ul GGD de pe forum, iti da el mai multe detalii.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #85
                      Am si eu o intrebare pe angel eyes se poate pune xexoane cineva de mi-a spus ca nu se poate si deaia intrebam
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • #86
                        Da, se poate pune Xenon pe angel eyes.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by andrei
                          Da, se poate pune Xenon pe angel eyes.
                          LA FARURILE CLASICE POT INLOCUI BECURILE DE 55W CU ALTELE DE 100W (ALBASTRE - DAUNEAZA LA INSTALATIA ELECTRICA?)DACA STIE CINEVA SA DEA NISTE SFATURI

                          Comment


                          • #88
                            Vezi ca ti-am raspuns pe threadul "Schimbare Lumina Bord".
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #89
                              sal.

                              Deci se merita sa schimbi farurile stok cu cele Angel Eyes ? Ma refer la luminzitate.

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by gutza07
                                Deci se merita sa schimbi farurile stok cu cele Angel Eyes ? Ma refer la luminzitate.
                                din ce am vazut eu la gabitzu ca el lea schimbat si leam vazut live pe timp de noapte se vad chiar mai puternic

                                Originally posted by gutza07
                                Deci se merita sa schimbi farurile stok cu cele Angel Eyes ? Ma refer la luminzitate.
                                Eu mi-as dori .Nu doneaza nimeni o pereche fumurii
                                Last edited by Cristi_Xp; 26 December 2007, 03:59.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google