Faruri Dacia Logan "Angel Eyes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoase ce sa mai ...dar cred eu ca daca in locul acela "gol" fara nimik unde vin pleoapele s-ar pune semnalizarea ??? cum ar fi ?
    :popa:

    Comment


    • Sunt nemultumit de ele ,nu as recomanda la nimeni sa isi puna,pret nejustificat...daca le mai aveam pe alea stock, sigur renuntam la Angel Eyes
      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

      Comment


      • vad ca unii sunt foarte incantati/multumiti altii nu. sunteti de parere ca daca pui angel eyes`uri sa pun si bi-xenon la ele? sau nu?

        Comment


        • Originally posted by Cristi_Xp View Post
          in poza e bmwu before si after....si poza 3 e loganul ala nu stiu cat TUN ,alea cred ca is neoane
          Cristi este un BMW si un logan cu leduri galbui,la BMW intreruperea este sus la Logan este jos si sunt cerculetele mai mici.Nu sunt neoane la Logan asa lumineaza si ale mele dupa schimbarea ledurilor,poate sa comfirme Supercar ,are aceleasi leduri.
          LOGAN--> <--TOYOTA

          Comment


          • Originally posted by andrrei_ro View Post
            vad ca unii sunt foarte incantati/multumiti altii nu. sunteti de parere ca daca pui angel eyes`uri sa pun si bi-xenon la ele? sau nu?
            Nu merge Bi-Xenon.. pe Angel Eyes..H1
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • cam scumpe .... totusi 6 mil as da cu tot cu becuri )
              :popa:

              Comment


              • dar pe cele stock merge bi-xenon?
                din ce am vazut in unele poze angel eyes`urile cu xenon bat mult mai tare decat cele stock....se merita investitia?

                Comment


                • Originally posted by andrrei_ro View Post
                  dar pe cele stock merge bi-xenon?
                  din ce am vazut in unele poze angel eyes`urile cu xenon bat mult mai tare decat cele stock....se merita investitia?
                  Mai oameni buni voi cititi ceva pe aici ? Farurile stock au un singur bec deci aveti doua optiuni :bixenon sau combinat xenon-halogen care sunt pe acelasi suport.La bixenon este un singur filament care isi schimba focalizarea cu ajutorul unui magnet,la alea combinate ai doua filamente,care se aprind separat sau impreuna.La farurile angels sunt doua proiectoare intr-un singur far care folosesc daua becuri h1 asta nu inseamna bixenon,poti pune doua kituri simple xenon.DACA MAI INTREABA CINEVA, ISEAMNA CA NU CITESTE PE AICI SI II DAU MINUS LA REPUTATIE !
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • am inteles dan.gutu...multam de informatie

                    Comment


                    • Originally posted by dan.gutu View Post
                      Mai oameni buni voi cititi ceva pe aici ? Farurile stock au un singur bec deci aveti doua optiuni :bixenon sau combinat xenon-halogen care sunt pe acelasi suport.La bixenon este un singur filament care isi schimba focalizarea cu ajutorul unui magnet,la alea combinate ai doua filamente,care se aprind separat sau impreuna.La farurile angels sunt doua proiectoare intr-un singur far care folosesc daua becuri h1 asta nu inseamna bixenon,poti pune doua kituri simple xenon.DACA MAI INTREABA CINEVA, ISEAMNA CA NU CITESTE PE AICI SI II DAU MINUS LA REPUTATIE !
                      Raule ce esti..sau grabit oamenii nu au citit cu atentie...am trecut si eu prin GUGESTI..am facut armata in Focsani si treceam prin Gugesti cand mergeam la poligon..
                      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                      Comment


                      • Originally posted by dan.gutu View Post
                        Cristi este un BMW si un logan cu leduri galbui,la BMW intreruperea este sus la Logan este jos si sunt cerculetele mai mici.Nu sunt neoane la Logan asa lumineaza si ale mele dupa schimbarea ledurilor,poate sa comfirme Supercar ,are aceleasi leduri.
                        nu cred ca e logan ala ... ca e poza luata de pe siteu ala proxenon ,si nu au cerculete pentru logan.La SuperCar nu se vad asa puternic ca la TUN ala...
                        Attached Files
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Uite cum lumineaza ale mele,juri ca este neon.Maine fac poze si cu BMW langa loganul meu cu cerculetele aprinse si o sa ne dam seama.
                          Attached Files
                          LOGAN--> <--TOYOTA

                          Comment


                          • eu nu inteleg un lucru ........la farurile astea angel au si bec si inele sau inelele se pun separat ?
                            :popa:

                            Comment


                            • farurile angel au bec(faza scurta si lunga separate fiecare) iti dai seama si pe langa asta inelele care sunt in far si tin loc de bec de pozitie optional.

                              Comment


                              • Originally posted by SUPERCAR View Post
                                farurile angel au bec(faza scurta si lunga separate fiecare) iti dai seama si pe langa asta inelele care sunt in far si tin loc de bec de pozitie optional.
                                deci daca cumpar un set de faruri angel trebuie sa intreb daca au si inele sau va trebui sa mi-le pun eu ulterior ?
                                nu am inteles chestia cu optional ... optional sa-mi pun inelele sau optional sa le pun pe pozitie ?
                                :popa:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google