Faruri Dacia Logan "Angel Eyes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa si ?)
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Pentru cine este curios sa vada cum arata un far cu 2 lupe desfacut.
      Attached Files
      LOGAN--> <--TOYOTA

      Comment


      • de ce l-ati desfacut ?????vreti sa il vopsiti ???
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • Sa le vopsesc cu negru,sa schimb iluminarea cerculetelor si alte mici modificari. ;)
          LOGAN--> <--TOYOTA

          Comment


          • Cam asa o sa lumineze cerculetele de la faruri.Cate 24 de leduri superflux.Nici nu mai este nevoie sa aprind faza scurta ziua.
            Attached Files
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • Foarte tare mi se pare ideea...
              1 point 6 litre 8 vsigpic

              Comment


              • tare de totttt
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Se vede super misto..da senzatia ca e neon

                  Comment


                  • Neonul este slab pe langa astea. Mai am putin in seara asta si sunt gata.
                    LOGAN--> <--TOYOTA

                    Comment


                    • misto misto misto, cred ca o sa fie cele mai tari de pe forum. bafta
                      http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                      Comment


                      • bravo dane..foarte frumos..ma faci sa`mi pun si eu angel`eyes`uri

                        Comment


                        • Bv Dane super..ca de obicei , ne surprinzi in tot ce faci....Poti pune o poza cu montaju de leduri???
                          sigpic

                          Comment


                          • ce beton arata ... abea astept poze cu ele pe masina

                            PS: eu daca schimb ledurile la ale mele am sanse sa se vada ziua???...ce leduri imi recomandati???
                            ...de doi lei :p

                            Comment


                            • Este o bagheta din silicon,turnata peste leduri de 5mm.Norocul meu a fost sa dau peste ele intr-o bomba de magazin.Am cumparat 4 si surpriza,3 luminau alb xenon 1 era mai spre albastru.Cum dumnezeu tine cu mine ca deobicei ,mai aveau una pe stoc care era colega celorlalte.Baghetele au exact 24 de cm cat sa se incadreze perfect in canalele alea de la far,parca zici ca sunt facute sa le pui acolo.Le-am pus pe calorifer sa se inmoaie bine si au intrat perfect.Acum sunt la uscat,maine le fac o poza afara sa vad de la ce distanta se vad ziua.
                              Attached Files
                              LOGAN--> <--TOYOTA

                              Comment


                              • Farurile sunt gata ! Acum urmeaza sa le montez pe masina.Dupa ce am terminat cu montajul lor am gasit alta chestie care mergea in locul lupei de la faza scurta.Dar nu se stie poate le modific pe cele vechihttp://bluexenon.ro/produse/angel-ey...pentru-far-35w O poza cu farurile montate.
                                Attached Files
                                LOGAN--> <--TOYOTA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google