Idei modificare stopuri cu led
Collapse
X
-
unde gasesc sticle clare sau macar normale cu semnal clar de ph 1 ? am terminat stopurile si nu gasesc sticle
-
Poti cumpara sticla de pe net la 25 lei parca si i-o trimiti baiatului care repara plexi si cred ca o poate face alba sau ce tenta vrei tu. Cel putin asa era in mintea mea cand am vrut sa modific stopurile
Sent from Tapatalk
Leave a comment:
-
da,semnalul e cel de jos.o sa se vada bine pentru ca o sa fie si sticla modificata
Leave a comment:
-
Depinde cum se vede prin sticlă. Semnalul e cel de jos?
Sent from my ZP1000 using Tapatalk
Leave a comment:
-
-
in sfarsit m-am hotarat sa ma apuc si eu de stopuri,dar nu stiu ce model sa fac.ceva idei ?
Leave a comment:
-
in primul rand trebuie sa-ti placa tie .modele sunt destule.saptamana viitoare ma apuc si eu de ele.cel mai interesant mi se pare modelul lui dragmanOriginally posted by ioniy View Postin vreo 2-3 saptamani as dori sa imi fac si eu stopurile cu led dar am un vid imens in cap ,nu stiu cum sa le fac si anume designul pe care sa il aleg nu parte practica , am facut eu ceva in corel dar , daca sunt doritori si cunoscatori de autocad etc, sa asi expuna aici creatiile si gandurile cum ar crede ei ca ar da bine
multumesc
Leave a comment:
-
Am niste stopuri pe care am vrut la un moment dat sa le modific si eu. Daca vrei ti le pot da. De pret nici nu stiu. Daca ai nevoie de ele imi zici si un pret si vorbim. De asemenea iti pot trimite un corel cu ceva poze sau idei ce aveam atunci. Un mail mishu_28nmv@yahoo.com si se rezolva! Numai bine tuturor!
Trimis prin Tapatalk
Leave a comment:
-
in vreo 2-3 saptamani as dori sa imi fac si eu stopurile cu led dar am un vid imens in cap ,nu stiu cum sa le fac si anume designul pe care sa il aleg nu parte practica , am facut eu ceva in corel dar , daca sunt doritori si cunoscatori de autocad etc, sa asi expuna aici creatiile si gandurile cum ar crede ei ca ar da bine
multumescAttached Files
Leave a comment:
-
si o combinatie intre ceea ce vroiam eu si ce a propus gaboneygg
cred ca asa va ramane
Leave a comment:
-
sau asa ceva scooter. ideea e sa-ti placa tie.Paste Fericit la toti loganistii !Attached Files
Leave a comment:
-
salut
ma chinuie talentul de ceva timp si abia acum am facut rost de cele necesare
vreau sa`mi fac stop`ul central cu led`uri dar nu stiu exact ce model
am facut de proba cateva variante , va dati si voi o parere care ar fi cel mai ok?
ms
scuzati calitatea pozelor (fotograful "cam afumat")
Leave a comment:

Leave a comment: