Idei modificare stopuri cu led

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MishuOT
    replied
    ) Buna asta cu norocul!

    Leave a comment:


  • scooter
    replied
    mai mult ca sigur ca da , dar acum fiecare cu norocul lui

    Leave a comment:


  • MishuOT
    replied
    Si eu le-am spart. Nu avem probleme cu politia daca schimbam ceva pe acolo?

    Leave a comment:


  • florin_x2004
    replied
    eu nu am reusit sa le desfac usor sa nu se sparga.le-am spart si am pus altele noi.
    gasesti sticle noi produse de asam de la 25 de lei in sus.

    Leave a comment:


  • Alex Matei
    replied
    sunt mai multe metode.
    una mai grea ar fi sa o incalzesti,iar una mai usoara este sa o spargi direct .Oricum sunt multi colegi pe aici care au facut deja aceasta operatie,iar ei te pot indruma

    Leave a comment:


  • DoruD
    replied
    Va rog sa imi spuna si mie cineva cum trebuie data jos vechea sticla apoi cum trebuie montata noua sticla...va rog mult

    Leave a comment:


  • MishuOT
    replied
    Am primit un link pe PM cu ce a gasit un coleg. Super, acum insa sa vina pofta de lucru
    Dispersor Logan

    Leave a comment:


  • PRESTIGE
    replied
    Este un baiat care vinde pe forum mai multe piese: marius . Sunt facute de Asam.

    Leave a comment:


  • MishuOT
    replied
    Originally posted by florin_x2004 View Post
    La cuptorul electric 10 minute 70C.(le-am copt )
    Tot s-au fisurat.Era mai moale materialul dar degeaba.
    Maine dupa sticle.
    Asta e.
    Salutare. Sa-mi zici si mie unde gasesti numai sticlele, ca m-am apucat si eu de un astfel de proiect de cativa ani ai si inca am stopurile fara sticla Lenea e cucoana mare!

    Leave a comment:


  • glasses
    replied
    Asteapta sa se mai incalzeasca putin si vei afla ;)

    Leave a comment:


  • romeo-alex
    replied
    si ce e asa de greu de facut de esti asa de curios?

    Leave a comment:


  • WesF1
    replied
    Originally posted by glasses View Post
    Asa va arata la mine....cum se incalzeste putin il montez.

    Modulele sunt cumparate gata facute...doar le-am legat intre ele si le-am pus o alimentare.
    Alea vrei sa le puni in stopul central? Sunt curios cum vei proceda...Uite la mine cum a iesit...(NU MA LAUD!)
    Attached Files

    Leave a comment:


  • glasses
    replied
    Asa va arata la mine....cum se incalzeste putin il montez.

    Modulele sunt cumparate gata facute...doar le-am legat intre ele si le-am pus o alimentare.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Teo21Din
    replied
    Cam asa ceva la mine..
    Attached Files

    Leave a comment:


  • florin_x2004
    replied
    La cuptorul electric 10 minute 70C.(le-am copt )
    Tot s-au fisurat.Era mai moale materialul dar degeaba.
    Maine dupa sticle.
    Asta e.
    Attached Files

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google