Despre Camera Video Auto DVR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vezi ca la viofo nu prea merg toate cardurile eu am card samsung de 64 ( astept zilele astea un card de 128 tot samsung acesta este maxim care functioneaza pe camera) si iti recomand si filtrul pt zi.

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

    Eu am o problema ca nu mai fac bine contact lamelele de gps cu camera si se opreste din filmat. Am trecut camera pe direct ( adica momentan am renuntat la gps pana gsesc timp de remediere a problemei )

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk
    Last edited by dl_dr25; 5 May 2018, 11:25. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Mda...o sa incerc si cu un card de 32gb.
      Din setări nu e, ca le am gadilat pe toate.

      Comment


      • Vezi la viofo ce carduri recomanda fiindca nu mai tin minte, deci eu la 64 nu am probleme. La mine nu mai fac lamelele contact fiindca am tot f..o ( pusa-scoasa)
        Eu pe setarile pe care o am filmeaza cu 64 undeva la 8-9ore.

        Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

        Comment


        • E cu gps ă ta?
          Ă mea fiind fara, nu e afectată de pus scos din suort.
          Cardul de 32gb e Hama, parca.
          Ala de 64, Samsung.
          Din ce vad la ei pe site, recomandă cardurile Transcend, Samsung si Toshiba.
          Treaba cu rescrierea sau nu a filmelor, provine in final tot dintr o setare, altfel, ma gandesc ca nu puteam filma deloc dacă era vb de incompatibilitate de card.

          Comment


          • Vezi sa ai activat, poate de asta nu inregistraza ciclic. 20180507_111726.jpg20180507_112030.jpg

            Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

            Comment


            • Da, o sa mai verific o data treaba asta.

              Comment



              • Filmare cu Viofo, a tremurat imaginea fiindca nu era bine fixata ( nu ii montasem eu un buretel) si abs ul.

                Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                Comment


                • Interesant un lucru de discutat. Dacă mă uit la Skoda neagră din dreapta, nu îi pot citi numărul într-un stop-cadru. Este șters. O să fac niște comparații cu a mea.

                  Comment


                  • Nu vreau sa o "scot" dar pt montaj avea si un buretel care se lipea pe camera pe partea unde face contact cu suportul gps, dar eu nu îl montasem. Din cauza asta nici nu era folosit modulul gps, fiindca nu facea contact cu camera si intrerupea filmarea ( lene la mine)
                    Acum l-am montat ( buretel) si camera nu mai are nici un joc, posibil si pt ca nu statea fixa este blurat putin nr.
                    O sa mai revin cu filmare si pe timp de zi i noapte. Este foarte important si ce player se foloseste pt vizionare.
                    Eu spun ca este 504EDU [emoji39]

                    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                    Comment


                    • Fiatul te-a acrosat ?!?
                      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                      Comment


                      • Nu, de la frana ( a intrat ABS) si fiindca nu statea fix 8n suport camera iti lasa impresia ca ma atins .

                        Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                        Comment


                        • Va recomand Vimeo, am impresia ca fimuletului de mai sus i-a scazut calitatea prin upload.
                          Youtube denatureaza rrrau!
                          Uite aici un exemplu (si pentru carcotasi nu, nu ma luasem la intrecere cu el, pur si simplu stationam, m-am trezit cu el in dreapta, i-am observat rotile bracate, am intuit ce se va intampla. Daca nu observam...garantat un poc nice!)
                          Last edited by 77sky; 4 June 2018, 19:11. Reason: dreapta, nu stanga :)
                          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                          Comment


                          • Poti sa pui un link cu modelul de camera? Dupa nume nu gasesc [emoji51]

                            Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                            Comment


                            • E o camera de camera
                              The Yi Dash Cam was a good pick back in 2016. It still has value in 2019 if you live somewhere cooler. ⚡️⚡️ UPDATE - NOV 11, 2019 ⚡️⚡️Anker ROAV's A1 is a ...

                              Primita kado' (nu cunosc pretul), rezolutie foarte buna, inclusiv in conditii deficitare de luminozitate
                              Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                              Comment


                              • Daca nu ma insel acesta este modelul tau
                                [International Edition] Xiaomi YI Smart Car DVR 165 Degree 1080P 60fps Car Detector 2.7" Dash Camera ADAS Safe Reminder Dashcam
                                http://s.aliexpress.com/jUZRF7jI?fromSns=Copy to Clipboard
                                Un dezavantaj este ca are baterie, iar vara nu face casa buna.

                                Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google