Suspensie Sport, De Care Si De Ce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu man tu o sa fii numarul 3 mai avem un user de pe forum care asteapta dupa mine ca apoi sa dea si el comanda

    Comment


    • Problema ar fi ca eu am dat comanda si daca soseste maine le si montez.

      Comment


      • Pai si unde ar fi problema?

        Comment


        • Am schimbat arcurile...am pus votgland. Comportamentul masinii este complet schimbat..in bine. Tinuta de drum e alta, franarea e alta...si se impaca destul de bine cu amortizoarele stock. Am mers cu 150km/h si nu am avut vreo problema...am testat si drumurile cu denivelari, gropi s.a.m.d...totul a fost ok.
          este ceva mai rigida dar e normal sa fie asa...si nici nu "topaie". Cred ca am facut o alegere buna.Si inca ceva....atentie la borduri si alte obstacole de genul asta...
          Scuze pentru poze...sunt facute cu telefonul si nici masina nu e spalata....Am si jante dar le pun cand se incalzeste.
          O sa fac si o prezentara mai ampla la my ride...soon!
          Attached Files

          Comment


          • salut...frumoasa masina!pui si tu un pret si cat ti-a coborat-o?ms mult!dintre toate arcurile astea...care ar fi cele mai confortabile?am auzit ca cele de la weitec,e adevarat?
            "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

            Comment


            • Nu stiu ce sa zic de weitec...doar ce am citit pe forum...impresii de la cei care au asa ceva pe masina. Eu zic ca si votgland sunt destul de bune si pastreaza comfortul, cel putin eu sunt multumit.

              Comment


              • de curiozitate, cu cat ti s-a lasat masina, ca din poze nu vad diferenta asa mare fata de stock
                Cristi, mi-ai luat vorba din gura......
                Last edited by sorin_pss; 13 February 2009, 19:01.

                Comment


                • Arcuri H&R
                  Attached Files
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Am masurat...aproape 35mm.

                    Comment


                    • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                      Arcuri H&R
                      Amortizoarele sunt stock?
                      Cumpar volan de Duster

                      Comment


                      • La mine da..amortizoarele sunt stock.

                        Comment


                        • cele mai comfortabile sunt eibach-urile.

                          Comment


                          • Eu as crede ca eibach-urile sunt putin mai rigide decat vogtland. Poate facem o comparatie intre 2 loganuri echipate cu aceste tipuri de arcuri.

                            Comment


                            • Deci tu esti primul posesor.Au fost de Logan nu ?E ok?La ce sa ma astept?Baga baga
                              Ps: ai repozitionat basculele?
                              Sa le folosesti sanatos

                              Comment


                              • apropo de repozitionarea bucsilor, cine a facut aceasta operatiune,sa faca la "how to" un tutorial despre repozitionare.
                                Meseriasul care mi-a montat arcurile a spus ca nu a auzit de asa ceva. Poate ne bagam singuri sa le repozitionam.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google