Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Focal-ele sunt 7711575880 și sunt o pereche(2dif) pentru față.
    Attached Files
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • @torquemada

      Tu ti-ai montat Focal-urile din poza? Se merita investitia, ca stau si eu in cumpana de ceva timp daca sa le cumpar sau nu?

      Comment


      • Exista si varianta de 13 pt spate.....eu o sa le schimb fata spate

        Comment


        • Nu, am încă boxele originale.
          Din relatările celor care le-au montat se aud (acustic vorbind) identic ca cele de fabrică în schimb puterea e mai mare (le poți da la maxim și nu distorsionează). Toate astea pe mașină stoc fără antifonare sulimentară, doar difuzoarele fiind schimbate.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • @t0rquemada sti cumva daca display-ul de la renault Clip 4 cu R-lync este la fel ca la navul de Logan ?
            Am un Clip RS dauna totala si am posibilitatea sa ii iau doar ecranul
            sigpic

            Comment


            • Nu, nu e compatibil.

              La Clio4 ai Medianav cu buton pe laterala dreapta și R-link care are ecran(altă dimensiune și altă rezoluție) + un calculator suplimentar.

              La Captur ai Medianav ca al nostru
              Attached Files
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Am crezut ca pot luat doar ecranul propriu zis dar daca difer dimensiunea nu are rost
                sigpic

                Comment


                • eu cred ca astea http://www.aliexpress.com/item-img/P...0005.12.BmA6Jn se potrivesc si pt logan 2 in ciudat faptului ca scrie ca sunt pt logan 1
                  am sa ma risc si le comand....
                  desi cred ca mai degraba astea ar fi bune http://www.aliexpress.com/item-img/P...005.12.omIXnF#
                  le-am gasit ulterior
                  Last edited by FloNick; 6 February 2016, 21:58.

                  Comment


                  • Originally posted by FloNick View Post
                    eu cred ca astea http://www.aliexpress.com/item-img/P...0005.12.BmA6Jn se potrivesc si pt logan 2 in ciudat faptului ca scrie ca sunt pt logan 1
                    am sa ma risc si le comand....
                    desi cred ca mai degraba astea ar fi bune http://www.aliexpress.com/item-img/P...005.12.omIXnF#
                    le-am gasit ulterior
                    Tot astea din link-ul 2 o sa le comand si eu.Cred ca se potrivesc si la mine. Logan 2 PRESTIGE berlina .

                    Comment


                    • Accesorii

                      Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

                      Originally posted by sorin74ivn View Post
                      Accesorii

                      Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk


                      Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
                      Last edited by sorin74ivn; 7 February 2016, 10:19. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Am discutat si eu cu chinezii care vand acele protectii pentru pragurile interioare ... cele de logan 1 nu se potrivesc la noi iar cele de sandero 2 se potrivesc la reperele din fata.
                        Eu ca recomand putintica rabdare caci va aparea setul complet si pentru logan 2.

                        By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • Daca tot discutam..tot caut o camera marsarier Wi-Fi, care sa se imperecheze cu tableta, smartphone. Camere supraveghere wi-fi vad ca se fac, camere sport wi-fi se fac, nimeni nu s-a gandit sa faca o camera marsarier. Poate discuta cineva cu chinezu sa faca ceva.
                          Pun o poza cu camera supraveghere, cred ca se poate modifica sa merga pe post de camera marsarier.
                          Attached Files
                          Last edited by Oti; 7 February 2016, 13:33.
                          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                          Comment


                          • Mersi.Am vazut ca au la vanzare si navigatie cu android ce este pe noul Daster!

                            Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Oti View Post
                              Daca tot discutam..tot caut o camera marsarier Wi-Fi, care sa se imperecheze cu tableta, smartphone. Camere supraveghere wi-fi vad ca se fac, camere sport wi-fi se fac, nimeni nu s-a gandit sa faca o camera marsarier. Poate discuta cineva cu chinezu sa faca ceva.
                              Pun o poza cu camera supraveghere, cred ca se poate modifica sa merga pe post de camera marsarier.
                              Ce nu gasesti in ziua de astazi!!

                              Parents Care HD Mini Wifi IP IR Camera Wireless 720P Smart P2P Elderly Monitor Network CCTV Home Security Cam Support SD Card

                              (from AliExpress Android)

                              [emoji3] [emoji3] [emoji3]

                              By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!

                              ... ei zic ca e android suported ... daca mai cauti sigur gasesti si alte modele.

                              wifi Car Backup Camera Rear View Reversing Camera Auto Car Rearview CMOS Cam for Android Phone / Tablet
                              淘宝网 - 亚洲较大的网上交易平台,提供各类服饰、美容、家居、数码、话费/点卡充值… 数亿优质商品,同时提供担保交易(先收货后付款)等安全交易保障服务,并由商家提供退货承诺、破损补寄等消费者保障服务,让你安心享受网上购物乐趣!

                              (from AliExpress Android)

                              By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                              Last edited by M.FLORIN; 7 February 2016, 13:59. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic
                              This is My Ride!
                              !Visit and enjoy!

                              Comment


                              • Ai gasit-o.... gata nu mai folosesc google, merg direct pe chinezoi. Urmeaza sa fac un cont de card pt astia, am o lista mare de cumparaturi pe care le tot aman....chedere, protectii...
                                PS
                                Am uitat, multumesc!
                                trimis de pe mobil
                                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google