Revizii Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cosmos View Post
    Nu se potriveste cele de logan 2 pe logan 1 e schimbat totul port fuzeta,etrier,disc ,suport etrier
    Nimeni nu ar vrea asta. E vorba daca poti adapta tot sistemul de franre Logan 1 pe Logan 2. Daca iei si etrierii de MCV te-ai scos.
    Numai cand aveam Solenza schimbam placutele de frana la 10-14k km.

    Comment


    • Oare se potrivesc?!!


      Off topic: @aris86 Alegi o imprimanta cu CISS si cartuse separate pe culori, si alimentezi cu 0,4 L de cerneala.
      Attached Files
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Aoleu, imi era frica de faptul ca au pus doua pistonase pe etrier, da de unde ... n-ai de unde cere.
        Alea nu sint ULC ...

        Comment


        • azi am fost sa intreb la reprezentanta cat costa revizia de 1 an si au zis:

          ulei 203 lei
          f ulei 68 lei
          f aer 100 lei
          f motorina 80 lei
          f polen 120 lei

          uleiul as vrea as il cumpar eu, da trebuie sa ma mai documentez sa vedem.

          Comment


          • daca se adauga si manopera bati spre vreo 700 lei minim!

            Eu am platiti 500 de lei revizia la un Ph2 1.2, revizia de 1 an...asta se intampla in toamna lui 2012.
            ma gandesc ca si acum, fie e la fel, fie e mai mult!
            Keep walking...

            Comment


            • Originally posted by bogdan_cr View Post
              Aoleu, imi era frica de faptul ca au pus doua pistonase pe etrier, da de unde ... n-ai de unde cere.
              Alea nu sint ULC ...
              Unde ai vazut etrier cu 2 pistonase pe roata de 185 mm latime? La motorete?
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Maine ma prezint la revizia de 80.000km.
                Am sa cumpar totul de la ei ca acum am o oarecare reducere fiind a4a revizie.
                Revin cu detalii.
                sigpic

                Comment


                • Revizia la logan 2 de 1 an[8031 km] ma costat 277 leiIMG_20140620_150200691.jpg

                  Comment


                  • Pai la pretul asta e pomana ... deci se poate@
                    Presupun ca e la reprezentanta nu?
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Este service autorizat Dacia

                      Comment


                      • Originally posted by stoicanu View Post
                        Maine ma prezint la revizia de 80.000km.
                        Am sa cumpar totul de la ei ca acum am o oarecare reducere fiind a4a revizie.
                        Revin cu detalii.
                        Pai 10 % ai reducere daca ai cont pe mydacia - cred ca sa aplica si la revizii.
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • suuuper pret, foarte tare, ma duc si eu la ei, daca e asa eftin , acu cat de mult poa sa mai creasca pentru un diesel

                          Comment


                          • Pai sa ne spuna Stoicanu daca se aplica reducerea asta si la revizii.
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Cred ca am ajuns la 15% dar legat de contul pe mydacia nu stiu ce sa zic.
                              sigpic

                              Comment


                              • Asta e in mydacia
                                Profita de Sezonul ofertelor Dacia !

                                In calitate de client Dacia, ai parte de servicii si de oferte personalizate! Pentru orice interventie realizata in atelierul de mecanica in perioada 16 iunie- 05 iulie 2014 ai reducere 10% la piese si manopera pentru interventiile mecanice.


                                Mențiuni legale

                                Ofertă supusă unor condiții, valabilă în perioada 16 iunie-5 iulie 2014 la Reparatorii Autorizați Dacia participanți la campanie. Campania este valabilă pentru o intervenție mecanică realizată cu produse Dacia în perioada 16 iunie-5 iulie 2014 și a cărei valoare este facturată până la 12 iulie 2014. Reducerea se aplică pentru piese, la prețul maximal recomandat de Dacia, iar pentru manoperă, la prețul practicat de Reparatorul participant în perioada menționată. Detalii în regulamentul campaniei disponibil gratuit la Reparatorii Autorizați Dacia participanți și pe www.dacia.ro.

                                Pentru detalii referitoare la cuponul de reducere din platforma My Dacia și utlizarea lui, vă rugăm să contactați VoceaClientului Dacia: 0248.500 000 sau voceaclientului@daciagroup.com.
                                Attached Files
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google