Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Sadicu
    E facut in Paint3D. Eram doar curios ce impresie v-ar lasa si voua. La prima vedere, asa cum este desenat, imi lasa impresia ca strica aspectul masinii. Asta pe de o parte. Pe cealalta parte ma exaspereaza cei care deschid portierele fara niciun pic de respect fata de cei din jur. In plus, fereasca sfantul sa fie masina ta vecina cu una a carei portiera este deschisa de un copil!
    Am gasit bandouri la Rimi Timisoara, dar nu sunt inca hotarat. La folii m-am hotarat dupa 6 luni si asta pentru ca a venit caldura, la bandouri cred ca mai dureaza.
    Imi plac astea din poza.
    Am ras cand Citroen Cactus a fost imbracat in plasticele alea cu aer dar la nesimtirea si neatentia concetatenilor nostri nu mai pare chiar asa de rea solutia.
    Attached Files
    Last edited by gabrieln1960; 4 May 2018, 17:39.

    Comment


    • Dar nu stiu daca ai inteles care este rolul lui. Sa nu intre stropi de apa si in combinatie cu praf sa ai parte de ceva namol. Credeai ca etanseaza si nu mai intra nici praf ? Sincer chiar nu te inteleg.

      Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

      Comment


      • gabrieln1960, mie imi plac cum vin, poate doar un pic mai groase. Nici ca la Cactus dar un pic mai groase sa protejeze mai mult.
        dl_dr25, am inteles care este rolul si imi mentin parerea, e fix frectie. A fost o gluma catre gabrieln1960 , nu vreau sa polemizez pe tema asta cu cei care si-au pus si au alta parere. Fiecare face ce vrea cu/la masina sa.

        Comment


        • @gabrieln1960
          Poate daca le ridici la nivelul superior de la aparatoare aripa, greu de dat un sfat
          Daca te streseaza atat de rau loviturile de la usi, cred acolo unde le gasesti tu un loc sunt perfecte.

          Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

          @sadicu parca incepi sa semeni cu Mr.K [emoji39] si sincer nu imi doresc un frate/var [emoji847]

          Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk
          Last edited by dl_dr25; 4 May 2018, 18:15. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Si eu cred ca bandourile respective trebuie plasate pe partea cea mai bombata a usilor , respectiv acolo unde observam mai multe urme ale neatentiei vecinilor de parcare.

            Comment


            • Eu am pus asa
              Attached Files
              Last edited by 77sky; 4 May 2018, 21:36.

              Comment


              • Foarte tare, Marconex!
                Arată de nota 20!

                În altă ordine de idei, ca sa nu mai încarc o dată pozele, azi i-am pus și eu și nu-mi pare rău deloc.
                Detalii pe topicul dedicat Albă ca Zăpada
                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                Comment


                • @Marconex, frumos nu zic nu, dar parca ar fi dat mai bine in poza cu un mustacios de vreo 15 kile langa ea.


                  Intrebarea este daca este protejata si partea bombata sau doar partea de jos a portierelor.

                  Comment


                  • Eu ma gandeam ce vrea sa ne arate in poze, protectie usi sau folie [emoji39]

                    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                    Comment


                    • Iar eu am uitat să menționez că e vorba de "folie" (crezând că Marconex asta ne arată).
                      Ulterior am văzut că era vorba de bandouri.

                      Mea culpa.
                      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                      Comment


                      • @dl_dr25 ai dreptate, forumul asta te tâmpește, cred că e timpul să renunț la el
                        @marconex mai sus tata că degeaba arata frumos daca nu sunt și eficiente

                        Comment


                        • daa!
                          sa mai puna un rind fix deasupra liniei bosajului portierelor si inca un rind fix sub minerele portierelor. si pe colturile spoilerelor fata si spate.
                          ca sa fie treaba buna!
                          eu as merge pe varianta "la nivelul la care se termina janta" (adica partea superioara a bandoului sa fie situata la inaltimea aia)... da' alea care se vad pe MCV par cam masive pentru asemenea inaltime.

                          augustus8186: ce ai vazut tu acolo nu-i folie. e echipare "de fabrica" - izolare termica (mai ales pe spectrul de infrarosii). e foarte valabil pentru ca e dotare de fabrica si, deci, omologata. ca fapt divers, la genu` asta de echipare, e cam inutil detectorul radar.
                          Last edited by devreg; 4 May 2018, 21:56.

                          Comment


                          • Salutare!
                            Pe aceeasi linie, pentru a scapa de "dragostea" vecinilor si a specimenelor din parcari..

                            Comment


                            • Gabriel...tu esti din alt film, serios.
                              Tu chiar te astepti ca toti idiotii cu masini de 2-3000 de eur sa aiba grija la portiere?
                              Nici nu stiu cum ti-a dat prin cap asa ceva.
                              Daca vreis a protejezi masina, trebuie sa parchezi la naiba in praznic.
                              Eu in supermarket parchez cat pot de departe...si tot am o mica urma pe vopsea.

                              Comment


                              • Ce am mai gasit [emoji39]
                                Vara sanie si iarna car [emoji16]Screenshot_20180504-235056_Chrome.jpg

                                Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google