Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da pot confirma, batatorul acustic plus paslele antifonante fac toti banii, este o diferenta clara la insonorizare

    Comment


    • si care sunt costurile la batator, perete foc si pasla?
      ma refer la montaj, achizitie in reprezentanta.
      multumesc!
      Prowd of my new wheels!

      Comment


      • In reprezentanta, ajunge undeva la 1100 ron. La mine paslele au fost sh (200 ron) si batator 48 ron (nou) - montaj din partea reprezentantei.

        Comment


        • pe buneee? unșpe milioane o sută???
          Prowd of my new wheels!

          Comment


          • Ce e așa greu de priceput? sunt prețuri Renault, în plus se știa de ele din 2014!

            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Dacă erau ieftine, le puneam de mult în reprezentanta. Noile modele de pasle perete antifoc au doar 8 prinderi (din care 5 cu piulite (3 de plastic (la fel ca cele de la apărători noroi spate) și 2 de metal, asemănătoare cu cele de pe scutul de la esapament). Pasla pe care am pus-o are data de fabricație 15.07.2015.

              Comment


              • Stie careva unde pot gasi aceste chedere (pentru toate cele 4 usi) si la ce pret? Eventual si un cod pentru ele. Multumesc.
                Attached Files

                Comment


                • La magazinele de scule și diferite accesorii de mobilă gen FEROMET.... sunt garnituri izolare ușă/geam apartament.

                  Comment


                  • Eu de aici am luat ceva de genul 8m.chef sa am sa le pun.

                    Comment


                    • Astea sunt originale de fabrica. Nu vreau after.

                      Comment


                      • Nu pare a fi pus corect in partea de sus.....cat despre originalitate intreaba-l pe Torq...poate stie el

                        Comment


                        • Sunt pe duster, puse din fabrica.

                          Comment


                          • Sapt. trecuta mi-am montat camera de mers inapoi la Autoeuropa Timisoara - 541 ron (piesa + manopera) .
                            Din ce am vazut si din ce mi-a zis si cel de la service se monteaza un model mai nou care din cate vad nu mai are acele secunde de ecran negru ci ramane imagine cateva secunde dupa ce scot din marsarier.
                            Camera initiala avea partnumberul 8201595309 si am gasit si pe emag iar ce imi apare pe factura are p/n: 8201675484
                            Last edited by dadan; 4 July 2016, 14:45.
                            RTFM

                            Comment


                            • Chedere logan: http://www.pieseauto.ro/cauta/chedere+logan/

                              Comment


                              • Originally posted by dadan View Post
                                Sapt. trecuta mi-am montat camera de mers inapoi la Autoeuropa Timisoara - 541 ron (piesa + manopera) .
                                Din ce am vazut si din ce mi-a zis si cel de la service se monteaza un model mai nou care din cate vad nu mai are acele secunde de ecran negru ci ramane imagine cateva secunde dupa ce scot din marsarier.
                                Camera initiala avea partnumberul 8201595309 si am gasit si pe emag iar ce imi apare pe factura are p/n: 8201675484
                                Sa o utilizezi cu placere!
                                Partea cu imaginea dupa ce revii din marsarier se seteaza din softul navigatiei (ori ecran negru, ori imagine live pentru cateva secunde).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google