Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc pt raspuns, eram convins ca odata dezlipite nu mai pot fi lipite la loc, de aceea am exclus dezmembrarea. Sa inteleg ca, grila e detasabila si poate fi pusa alta de stepway?

    Comment


    • Am văzut la un mcv pus ornament cromat autoadeziv

      Comment


      • ..ceva de genul m-ar interesa.

        Comment


        • Comment


          • pff, nu cred ca sunt in stare, cred ca s-ar vedea la imbinarea dreptunghiului

            Comment


            • Asta e solutia!

              M-ar fi încântat să le fi găsit separat, la set , mult mai ieftin , pe care sa le aplic personal, dar , asta e...poate chinezu, turcu, a băgat de seamă...
              Attached Files
              Last edited by 77sky; 21 August 2019, 14:23.

              Comment


              • Scump rău ..nu merita modificarea

                Comment


                • Am montat oglindă electrocromatica de bmw

                  Comment


                  • Cotiera dedicata , prindere in scaun.


                    Attached Files
                    Last edited by 77sky; 21 August 2019, 21:37.

                    Comment


                    • Am achizitionat si eu cotiera asta de pe emag si urmeaza sa o primesc. Poti sa dai cateva detalii despre montaj? Trebuie data jos tapiteria de pe spatar? Cum se prinde mai exact de scheletul scaunului?
                      http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                      Comment


                      • Da, trebuie data jos tabiteria, mai exact ridicata in sus, nu data jos, are niste cleme metalice care tine tapiteria acelea - le vei rupe ca se le dai jos, ei iti trimit si cleme dar eu am prins cu soricei e mai usor. Cotiera vine cu instructiuni pas cu pas, iti recomand sa mai iei un prieten sa te ajute, pe scheletul metalic sunt deja facute gaurile pt placa metalica a cotierei deci nu o sa trebuiasca decat insurubata atata tot, sa ai un inbus mai mare.
                        Spor!


                        Last edited by 77sky; 22 August 2019, 11:13.

                        Comment


                        • Originally posted by VIORE_L View Post
                          Scump rău ..nu merita modificarea
                          Asa este, mai bine "paie" si bătaie.

                          Comment


                          • "Mi-am bagat" folie pe geamurile din spate si luneta. Eu zic ca merita. E o imbunatatire considerabila. Urmeaza sa-mi trag niste huse mai serioase, acum le am pe cele de 80 de lei, luate anul trecut de la Lidl. Nu merita efortul montarii lor la cat de proaste sunt in banii astia. Mai bine dai dublu si iei unele care te tin dublu sau triplu.
                            Last edited by Fanez; 2 September 2019, 20:21.

                            Comment


                            • Posibil ca foliile model Caracal sa fie interzise in curand.

                              Comment


                              • De ce puneti voi huse pe scaune, folositi-le pe cele originale ale masinii sint deja platite, le-ati platit odata cu masina, dati alti bani pe alte huse. le dati pe cele originale de fabrica noi la client cind vindeti masina, credeti ca pasa cuiva, oricum loganele astea ale noastre ajung la REMAT nu le pasa lor de starea huselor decit ferul si tabla intereseaza

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google