Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Referitor la buzunaras, eu tin acolo un mic dezumidificator din Jumbo.
    Attached Files

    Comment


    • A schimbat cineva becurile semnalizare clasice galbene cu LED ?

      Comment


      • Am și eu o întrebare.
        Am loganul din 2019. Există posibilitatea să-mi schimb funcția butoanelor de vol +/- pe volan,în locul funcțiilor ptr cruise control? a încercat cineva?

        Comment


        • Nu se poate ce vrei tu.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Originally posted by panselin4 View Post
            Am montat buzunarul de la consola centrală pe loganul din dotare din 2014
            acel buzunar vine standard la mașinile fabricate dupa 2016
            Eu am Teck Road 2019 si nu am buzunarul....esti sigur ca vine standard?

            Comment


            • Stai calm, si eu am la fel .... nu vine standard!

              Comment


              • Văzusem buzunarul acela la mai multe mașini, toate facelift
                înseamnă că am greșit eu, probabil vine doar pe anumite echipari, nu pe toate modelele
                in orice caz, se poate monta pe orice model de logan 2 sau sandero 2, eu montand buzunarul pe logan 2 pre-facelift
                Last edited by panselin4; 30 October 2019, 23:16.

                Comment



                • vezi pe aici că am schimbat eu.
                  Fără probleme de atunci cu toate becurile. Semnal frână și mers înapoi

                  Comment


                  • A reușit cineva să pună lumină pe comenzile de tompomat de pe volan? Este posibil?

                    Comment


                    • Salut,
                      Oare cine ma poate ajuta cu montajul unui set de incalzire in scaune in Sibiu?Multumesc!

                      Comment


                      • Am comandat un set de senzori tpms, având masina din primavara 2014 nu am sistemul pe mașină, eu zic ca este un sistem util pentru siguranța rutieră, mai ales că arata presiunea si temperatura anvelopelor individual si in timp real, spre deosebire de alte sisteme, inclusiv de fabrică
                        când ajunge comanda voi reveni cu update
                        Attached Files

                        Comment


                        • nu stiu daca s-a spus aici sau a incercat cineva, dar arcurile sport ST pentru logan 2 sunt bune doar pentru pre-facelift (nu dau linkuri ca nu vreau sa fac reclama), faceliftul cica are alte prinderi. mi s-a zis ca se potrivesc doar daca tai ceva din el ceea ce pentru mine e exclus. eu personal am sa trec pe suspensie pneumatica.
                          Semințele acelaș gust are.

                          Comment


                          • Sunt proaspat posesor a unui Logan MCV 0.9 TCe la care nu am cauciucuri de iarna, am cauciucuri de vara cu janta Otel+capac....ma gandeam sa-mi cumpar din Sh jante de origine+cauciucuri ,jantele care doresc sa le cumpar cred ca sunt de pe prestige daca nu gresesc .
                            https://www.olx.ro/oferta/roti-jante...tml#660479fd25 -> este corect pretul de 1400-1500 jante+cauciucuri iarna ,s-au la 1000 de lei doar jantele ?

                            Nu fac reclama doar vreau sa va arat exact modelul jantei .
                            Asa ca modificari ma mai gandesc la pilot , poate media player-ul de origine si cateva activari de fuctiii ...dar mai asteptam sa ma cunosc mai bine cu masina si intre timp va expira garantia ramasa.

                            Comment


                            • Originally posted by Maiorul1230 View Post
                              ...ma gandeam sa-mi cumpar din Sh jante de origine+cauciucuri ,jantele care doresc sa le cumpar cred ca sunt de pe prestige daca nu gresesc .
                              Jantele de pe OLX se numesc Empreinte sunt pe 15" si erau in echiparea Laureate.

                              Comment


                              • Prestige are jenti de tabla structurale+capace su sunt R16. cat despre pret ... depinde foarte mult de vechimea si marca cauciucurilor, starea jantelor (strambe, lovite, zgariate)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google