LOGAN kissfm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nici un om intreg la minte n-o sa elimine ceva ce-i aduce bani si implicit profit.Am trecut astazi pe la "Dacia" si aveau la livrare doar "Partener" si "Kiss Fm".
    Chestia asta cu 10000 de exemplare pe ce se bazeaza?

    Comment


    • Asa ziceau si de varianta ABS Plus ca va fi limitata si cand colo...
      Sa fim seriosi si Kiss-ul se va fabrica mult si bine de acum incolo!!!

      Comment


      • E editie limitata doar din gura,eu am inteles ca e cel mai bine vandut model din gama si ca atare n-o sa dea ei vrabia din mana,sa fim seriosi.
        KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

        Comment


        • Pai din cate am mai citit pe net Logan-ul nostru se va scoate din productie si va face loc la Logan 2 si Sandero, acum se vad stocurile de la dealeri si ce mai au la Mioveni prin parcuri. Oricum ca si raport calitate /pret/dotari varianta Kiss mi se pare cea mai reusita , adica 8300 E cu motorul de 1.4 cum am luat-o eu.
          sigpic

          Comment


          • Salutare.
            Am luat si eu un KissFM in Aprilie pe 29 Sunt fffff incantat de ea. A venit cu Michelin Energy in piciorushe, triunghiuri, stingator, trusa de prim ajutor.
            Cand am fost sa o ridic lucea rosul torrendor de am zis ca e alta masina. Frumos domne frumos. Numai o hiba are pana acum... Parca e aspirator de praf. Se vede orice dara pe el.
            Nu stiu de ce spuneti voi ca e perioada de asteptare. Am fost la dealer, am vb. Am semnat actele am luat masina.
            in total 2 zile (credit prin BRD).

            Comment


            • Salut bine ai venit pe forum ! In legatura cu prafu asa e toate nene' ... Nu apuca nici a mea sa stea curata prea mult in 2 zile e plina de praf ori ca sta in parcare ori ca merg cu ea. Va trebui sa o ingrijesti si sa o speli daca vrei sa te tina si sa fii mandru de ea de fiecare data cand te uit sau te sui in ea
              sigpic

              Comment


              • Salut. Am si eu un KissFm de 6 zile luat. E un DCI de 70Cp. Am facut deja 1000km si sunt foarte multumit.

                Comment


                • @unreal2 tie ti-au dat triunghiuri? Adica mai multe? Ca mie si la altii pe care-i cunosc ne-au dat triunghi adica unul singur.

                  Si altceva, la o masina care are acelasi pret pentru toata lumea de ce nu vine dotata in acelasi fel la toata lumea?; pai ce, aici suntem la loterie, cine are noroc are cine nu,nu....?

                  Comment


                  • Originally posted by Cromatic View Post
                    @unreal2 tie ti-au dat triunghiuri? Adica mai multe? Ca mie si la altii pe care-i cunosc ne-au dat triunghi adica unul singur.

                    Si altceva, la o masina care are acelasi pret pentru toata lumea de ce nu vine dotata in acelasi fel la toata lumea?; pai ce, aici suntem la loterie, cine are noroc are cine nu,nu....?
                    Salut. Mi-au dat un fel de teaca cu 2 triunghiuri in ea... Am auzit ca altii nu am cauciucuri michelin ci kormoran sau continental... Nu stiu ce sa-ti zic... Poate o depinde de dealer... De tipul care pune incaltarile la masinutza... De tipul care pune ustensilele in portbagaj... Se pare ca de multe ori se merge la nimereala.

                    Comment


                    • Am si eu Kiss-ul din imagine de 2 luni si sunt f multumit de el la cei 2000 km parcursi! Si al meu a venit dotat cu mIchelin, triunghi, trusa prim ajutor si stingator! Si eu cred ca tine de norocul fiecaruia dar cu putin scandal la dealer se rezolva totul....
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • Toate masinile cu echiparea Kiss FM vin cu cauciucuri Michelin sau Continental, ambele au aceeasi calitate.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Ati vazut ca pe noul site de prezentare Dacia,la versiunea kiss fm nu se mai poate alege(la configurator) o alta culoare decat Rouge de Feu,pe cand la celelalte modele se poate orice culoare din gama.Oare chiar asa sa fie?
                          Descoperă gama completă Dacia: Spring, Jogger, Sandero Stepway, Logan, Duster, Sandero. Prețuri și caracteristici.
                          KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                          Comment


                          • Da am sesizat si eu problema ieri, or sa zica ca numai culoarea asta o mai au pe stoc, ca sa obtina cat mai multe comenzi si sa castige bani la vopsea(cred)

                            Comment


                            • Si asa nu se mai pot comanda Logan Ph1, asa ca...
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • Nou nu.. Doar ce au pe stoc. Mam dus si eu ieri la dealer.. Si au spus.. Ca au promotie pentru versiunea Kiss FM gri Platine iti dau gratuit AC-ul maine ma duc sa fac comanda la kissfm sper sa mai gaseasca pe acolo prin depozite unu pentru mine. Sa am si eu asa o serie limitat de kissfm Desi prima data am intrebat de culoarea alba.. Au spus ca este daca nu aduc de la fabrica.. Deci.. Sa inteleg ca se mai fac?
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google