liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De data asta m-a luat cam cu vre-o 2 m (dar numai la prima tura ca la a 2-a l-am luat eu). Oricum am derapat foarte mult la ambele plecari(dar asta este). Astept sa vina vara, sa schimb cauciucele si atunci sa ma mai dau o data cu el. Cred ca vara pe uscat nu prea are sanse.

    nu mai raspunde cu "quote" la ultimul post!
    Last edited by Seba; 28 January 2009, 15:33.
    fara linkuri externe

    Comment


    • shaloo, nu-i da mai mult de 3000rpm la plecare si nu lasa ambreiajul sa sara singur sus, nu ai integrala sa pleci cu motorul blana si cu ambreiajul ca din pod la alea asa se pleaca; Dumnezeu cu mila la tractiune fata daca o fluieri tr1 si tr2 ai ratat "liniuta". sau ai 200CP si iti permiti sa fluieri si tr3 ca sa recuperezi, dar ma indoiesc
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • @andreea13 si MCD: vb despre "propuneri" pe pm, nu pe public.
        Multumesc.

        Comment


        • ne scuzi ......
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment



          • eram eu cu userul r3duc 1.4 vs 1.6 1.4-le castiga , 400 de metri
            se vede ca e masina mea .. am pozitiile alb-xenon si bordul nu e albastru la mine .. la r3duc da
            ne-am dat de vreo 4 ori .. odata egalitate , odata el a castigat si odata eu ...
            imi pare rau era noapte tare si filmat cu telefonuul
            Its just a car ...

            Comment


            • Frumos sunet ... .

              Comment


              • nu va mai strofocato atata eu am un logan de 1.4 stock si pana acum nu ma facut nici un logan 1.6 stock.Dar vb voastra depinde si de sofer nu stiu ce sa zic dar cand vb de 1.6 16v e deja prea mult

                as vrea si eu sa ii pun un cip dar nu stiu ce sa fac spunetimi si mie vreo firma prin bucuresti mai serioasa
                Last edited by alinfbl; 30 January 2009, 20:20. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • ejti sigur ca soferul de 1.6 a scos tot ce era mai bun din ea ?

                  Comment


                  • Scuza-ma ca iti spun dar e aiurea ce spui, nu are cum 1.4 stock sa ia 1.6 stock , iar daca ai facuta asta si ai reusit mai fa 2-3 incercari si cu alti soferi de 1.6 stock, eventual pune un filmuletz.
                    sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                    Comment


                    • Are numai doua posturi si deja sariti pe el )))
                      Ce...si eu am facut 1.6 mpi , chiar si 1.6 16V de mai multe ori, dar nu stiu cat de atenti erau soferii aia la muschii mei ))))

                      Comment


                      • nu va suparati nu prea am avut prea mult timp sa stau pe forum dar va zisei conteaza si soferu nu va zisei ca iam facut praf adica 2-3 masini doar cu jumate de masina dar iam facut asta conteaza iar RAZZVAN daca vine joia pe aeroport poate sa se conviga

                        Comment


                        • Cand se incalzeste mai vin.... . Ce numar ai la masina ?... AIN ?

                          1.4 stock si 1.6 stock sunt foarte aproapiate ... putin mai neindemanatic soferul si ... .

                          Comment


                          • te inseli cand zici ca sunt apropiate.
                            iti zic eu..cu 1.6 lasi 1.4 in urma cu 2 ba chiar 3 masini.

                            Comment


                            • razzvan poi eu ma duc pe fiecare joi nu lipsesc nici o data b-79-fbl rosie poti venii si joi acum dar vam zis nu trebuie sa va suparati cei care aveti un 1.6 dar am spus si eu ce am vazut

                              il stii si pe AIN e prietenul meu daca vrei iei legatura cu el nu te supara dami si mie adresa ta de mes vb mai in detaliu acolo
                              Last edited by alinfbl; 31 January 2009, 13:56. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • logan vs ford ka

                                Loganu meu de 80 caii vs Ford Ka de 60 caii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google