My Sandero 2: 1.2-75Cp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cer ei 141 de Euro + TVA pe o bucată de polistiren, aşa că de ce să te mai miri de 100 de Euro pentru o cotieră...

    Comment


    • Hmmmm.Sa inteleg ca 100 euro pt cotiera e o suma rezonabila.

      Comment


      • Doar prin comparaţie cu alte repere..., altfel la Dacia (ca şi la alţi producători de altfel) nimic nu este rezonabil

        Comment


        • chederele de duster unde le folosesti?
          200 lei cotiera, nu?
          Keep walking...

          Comment


          • Chederele de duster le voi lipi in continuarea celorlalte care se afla lipite pe usa spate pe cantul din fata.
            Cotiera a costat 200 lei.

            Comment


            • @Crs. Sandel - Spune-mi, te rog, cat a costat aceasta cortiera, de unde ai luat-o si daca se potriveste pe Logan din 2011, varianta de echipare E0 (nu am tavita dintre scaune).
              Daca se potriveste, te incumeti sa imi montezi si mie la masina? Iti fac oferta maaaaare la asigurarea RCA. Multumesc...

              Comment


              • o sa te rog sa faci niste poze dupa ce le pui pe pozitie!
                Keep walking...

                Comment


                • Originally posted by daniel895cfr View Post
                  @Crs. Sandel - Spune-mi, te rog, cat a costat aceasta cortiera, de unde ai luat-o si daca se potriveste pe Logan din 2011, varianta de echipare E0 (nu am tavita dintre scaune).
                  Daca se potriveste, te incumeti sa imi montezi si mie la masina? Iti fac oferta maaaaare la asigurarea RCA. Multumesc...
                  Cu mare placere.
                  Am dat 200 lei pe ea.In mod normal ar trebui sa se potriveasca pentru ca cotiera de Logan 2 vine si cu tunelul median in pachet.Tunelul e confectionat in partea din spate astfel incat sa poti monta cotiera de Logan 2. Acum sunt in sesiune, mai am putin si termin.Dupa ce termin, vorbim si vedem cum te ajut.

                  Originally posted by jonnie007 View Post
                  o sa te rog sa faci niste poze dupa ce le pui pe pozitie!
                  Cu siguranta!
                  Last edited by Crs. Sandel; 5 June 2014, 22:38. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Multumesc...Pentru cei care fac Facultatea de Transporturi, sectiile MR, TT, TET, va astept la CFR Calatori sa fim colegi de munca...

                    Comment


                    • Pt viitori economisti nu ai nimic???))

                      Comment


                      • Si eu sunt economist...la Biroul Patrimoniu-Achizitii...Ptr. mine s-a gasit post, dar sunt in CFR din '99. O cerere de angajare pot sa te ajut sa las undeva...la Resurse Umane..

                        Comment


                        • Sunt de abia anul 2.Mai vorbim!

                          Comment


                          • Sandel, de unde ai luat chederele de duster si cu cat?
                            Astept si eu poze dupa ce le-ai pus.

                            Mersi
                            sigpic

                            Comment


                            • O sa mai dureze pana le lipesc pe usa.Cel putin o saptamana, vinerea viitoare scap de examene.

                              Comment


                              • Nu-i bai. Le asteptam. Iti doresc bafta la examen.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google