Seat Toledo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • wow, nu am avut alta treaba decat sa ma uit pe stalpi... da, ai ghicit...
    Te-ai gandit ca pur si simplu nu mi-a trecut prin cap sa caut airbaguri... azi ma uitam in gol, asteptand pe cineva, si mi-a sarit inscriptia in ochi... Nu i-mi pasa ce crezi, fie ca e jenant sau nu.

    Ps: aici se comenteaza oricum mult, numai de reclama in plus nu e nevoie
    Last edited by mumus; 12 May 2015, 21:03.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Nu cred ca s-a referit sa te uiti prin masina..poate doar sa rasfoiesti cartea masinii mai ales ca mai sus subliniai ca esti genu tipicar care se documenteaza mult .
      La un impact lateral sunt binevenite acele airbaguri cortina ,e un +

      Comment


      • Stiam ca are 5 stele, stiam ca are mai multe airbag-uri, doar ca nu stiam ca alea tip cortina se afla in stalp, alea credeam ca ies de undeva de sus. Acum am vizionat ceva filmulete pe you tube, si am vazut ce si cum.

        Chiar nu ma asteptam sa aibe si cortina, imi pareau suficiente cele laterale si cele din fata.
        Acum daca stau mai bine si ma gandesc, parca in devizul ala scria mai mult de 4, dar nu as putea zice cate. Da la genunchi chiar nu cred ca are, in rest...

        PS: intradevar, m-am documentat pe cat posibil, dar cu difuzoarele tot am luat clapa... ca scria mare ca are 4, eu bucuros... si erau 4, doua in usi si 2 twettere.... acu are 6 si posibil sa urmeze 8
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Originally posted by mumus View Post
          wow, nu am avut alta treaba decat sa ma uit pe stalpi... da, ai ghicit...
          Te-ai gandit ca pur si simplu nu mi-a trecut prin cap sa caut airbaguri... azi ma uitam in gol, asteptand pe cineva, si mi-a sarit inscriptia in ochi... Nu i-mi pasa ce crezi, fie ca e jenant sau nu.

          Ps: aici se comenteaza oricum mult, numai de reclama in plus nu e nevoie
          Nu dar acum fara misto...tu cand ti-ai luat masina nu te-ai gandit sa te uiti la ce rahaturi ai prin ea?...chiar nu ai fost curios?...maine poimaine constati ca ai bec in torpedou...apoi constati ca ai si senzor pentru centura nepusa...apoi constati ca ai si volan cu reglaj...apoi constati ca ai si usita la rezervor...apoi constati ca ai si scaune...si toate astea cu ce ne ajuta pe noi posesorii de Logan?...am sa te rog ceva.Pune mana si fa o inspectie a masinii interior si exterior si apoi da-mi un email sa iti redeschid topicul.Spor.
          sigpic

          Comment


          • mumus: Salut, cand m-am intors din concediu, am facut revizia la seat. 539 lei in total, ulei 4 litri castrol edge long life cu titanium. Filtru de aer original, ca sunt in garantie si cica pot pune doar originalul... scump...
            Filtrul de polen l-am schimbat eu, ca e super simplu. Totalul e cu tot cu filtru de polen cu carbune.
            Daca poti pune pe threath la seat, ar fi ok. Sa vada vine vrea sa stie cat costa o revizie.

            Ps, masina merge de rupe, lantul de la distributie inca nu se aude smile
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • mumus: 2 ani zero probleme cadou ptr masina un rcd 510.
              doar ca sa se mai oftice lumea
              Attached Files
              Last edited by crististreulea; 19 July 2016, 21:57.
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • mumus
                Salut, :-)
                Revizie 2 ani si itp si detoate :-)
                Zero probleme! ! !
                La itp nu sau legat de nimic, ca e de a casei :-)
                Adica leduri, parasolare, etc

                mumus
                Plus cafea moca, reglat faruri, spritiere, umflat roti...
                Attached Files
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • E buna masina si destul de placuta la vedere.
                  La 2 ani vechime nici nu ai la ce defecte sa te astepti.

                  Eu am luat masina SH si nu am avut nici un defect in 2 ani. Nici macar placutele de frana nu au trebuit schimbate.

                  Multi kilometri fericiti in continuare
                  Sa ne auzim cu bine si dupa 100 000 de km cu Seat-ul.
                  Logan GPL 1.4

                  Comment


                  • Inconfundabil scrisu' lu' mumusache


                    Sent from mobile
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Cum omul nu poate da replica, ar fi bine ca threadul sa ramana blocat.

                      Comment


                      • Sau mai bine, deblocheaza userul, poate 1 an de suspendare ii ajunge.

                        Comment


                        • Unban Mumus


                          Sent from mobile
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Free mumus!

                            Comment


                            • Un vot si de la mine pentru "free mumus" !

                              Comment


                              • Are topic pe clubseat.eu, îl puteți urmări acolo
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google