Seat Toledo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si daca-i free mumus, ce? Sa se mire iar ca mai gaseste un led in plus fata de logan?
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Lasa ba Samurache sa se mire. ...ca oricum orice Seat e peste orice Dacie si chiar peste unele (sau chiar toate) modele Renault.
      App...tu ce ai mai facut cu masina?
      E topicul lui si poa' sa-l faca salata.
      Jos cenzura!


      Sent from mobile
      Keep walking...

      Comment


      • E normal ca la 2 ani sa nu aiba vreo problema. Dar interesant de stiut si cati km. Ca altceva e cand dupa 2 ani ai 30,000 km si altceva cand dupa 2 ani ai 80,000 .
        Saab 9-5 Aero

        Comment


        • e interesant de urmarit . UNBAN Mumus pls !
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Si mie imi placeau postarile lui.
            Mi se parea o persoana utila acestui forum.
            Free mumus ! (and save the whales )
            Logan GPL 1.4

            Comment


            • Toti mai gresim, pana la urma nimeni nu este perfect. Free mumus!

              Comment


              • Mumus e banat?
                Nici nu stiam. Am avut vreo 2 conversatii cu el foarte ok. E chiar ok omul.
                Free mumus. Please.
                Last edited by Archangel80; 8 August 2016, 12:16.

                Comment


                • Cu toții greșim dar sa se ajungă la jigniri în care să-ti fie implicată și familia e cu totul altceva, așa ca eu prefer ca acest @mumus sa rămână banat for ever.
                  A avut dreptate Kojak sa se supere.
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • Adevarul este undeva la mijloc. In acel conflict, fiecare a avut partea lui de vina, e mai usor sa arati cu degetul un vinovat si pe altul sfant. Ori amândoi, ori niciunul.

                    Comment


                    • mi-am mai modificat una, alta
                      Attached Files
                      Last edited by crististreulea; 26 August 2016, 10:26.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Il poti intreba ce cod au sau cum se numesc? E fain asa prin intermediar![emoji3]
                        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                        Comment


                        • Swap adica a schimbat acele ? Nu este nevoie de raspuns. De ce nu se inchide pravalia aici ? Aici as vrea raspuns.


                          Sent using Tapatalk

                          Comment


                          • Nu mor caii cand vor cainii, Alex! ...si stii cum e...prostii mor de grija altora!


                            Sent from mobile
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Cam repede ai venit cu jignirile ... cam repede ai ramas fara argumente.

                              Comment


                              • Originally posted by micutzu666 View Post
                                Il poti intreba ce cod au sau cum se numesc? E fain asa prin intermediar![emoji3]
                                sunt luate de pe ebay, pe ele scrie doar "tsi".

                                Originally posted by alexsr View Post
                                Swap adica a schimbat acele ? Nu este nevoie de raspuns. De ce nu se inchide pravalia aici ? Aici as vrea raspuns.
                                mumus: sweep, needle sweep, nu swap. adica s-a activat functia din soft, acele sunt aceleasi.

                                si nu se inchide, din cand in cand mai are omul cate un update.
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google