Seat Toledo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Faina culoarea. Modificari de bun gust
    Logan GPL 1.4

    Comment


    • Arata bine jantele, poti face o poza si cu ele pe masina? Sunt indecis in privinta culorii jantelor pe care o sa le iau pe masina.

      Comment


      • Originally posted by mumus View Post
        Gata, au sosit jantele, le am in portbagaj, culoarea reala este una inchisa, arata super, in poza nu reusesc nici cum sa fac sa se vada culoarea reala. Seamana cu ce se vede in poza de mai jos. Lacul este semi mat.

        Este vreo problema cu marimea imaginii?

        Ti-am precizat mai sus, DA! Te rog sa le inserezi ca toti ceilalti, prin Gestiunea Atasamentelor.
        Aceasta este ultima editata, urmatoarele vor fi sterse.
        Merci!


        Asa le inserez! Cand sunt la pc, dar pe telefon folosesc tapatalk, si acolo este altfel... pozele fiind facute cu telefonul, mi-a fost mai usor sa le pun direct de pe telefon prin tapatalk. Scuze! O sa pun poze de acum de pe Pc. Sa fie ok!

        @raulz0r O sa le pun in urmatoarele saptamani pe masina, si am sa pun si poze atunci. Mie mi se par un pic prea inchise, dar toti zic ca vor arata misto.


        M-am decis sa le vopsesc in primavara si pe cele de vara, dar acolo doresc un gunmetal grey deschis, cat mai deschis, si sa luceasca! Vor fi intr-o singura culoare, nu cum sunt acum.

        PS: am fost plimbat intr-un passat 2018 Rline 1.4 tsi de 150 cp, vreo 600 km am mers, mamaaaa aia da masina, toledo e caruta pe langa aia, dar si 25000E.
        Vreau sa zic ca poate doar la putere ma compar cu el, desi parca tragea mai bine ca al meu, doar ca am stat in spate, si senzatia nu cred ca e aceeiasi... si la consum il bat, in rest...

        Scaunele incalzite, toate, parbriz incalzit, clima bizonica si alte 'mofturi' deastea)
        Last edited by mumus; 23 September 2018, 20:23. Reason: Automerged Doublepost
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • clima bizonica

          Vreau sa imi iau la a mea Dezent TD dar sunt indecis in privinta culorii, o sa fie tot alba masina, si nu stiu daca sa iau jantele negre sau argintiu

          Ceva de genul ar arata combinatia de jante cu masina alba
          Attached Files
          Last edited by 77sky; 24 September 2018, 10:58.

          Comment


          • De cand sa racit afara, i-mi ingheata mana pe volan... Desi nu suport estetic husele pe volan, am cautat una frumusica si moale, sa tina de cald... Problema e ca pute de te rupe, in 10 minute am ametit, am deschis geamurile... Am mutat odorizantul in fata... Ce naiba sa mai fac? Nu o dau jos decat la primavara, asta nu este o optiune
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Tot mai pute husa aia de volan )) Azi am facut plinul cu mol evo 100+ Ca mi sa terminat aditivul, si pana la primavara nu mai cumpar, sunt curios daca va trage mai vine decat cu co95+aditiv. Sambata cred ca ma duc sa pun rotile de iarna.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Referitor la husa de volan puteai sa o tii ceva vreme intr-un mediu aerisit si dupa sa o montezi, zic si eu...

                Husa e dinaia de o montezi simplu sau e cu cusatura?

                Comment


                • E simpla, dar nu o mai dau jos, am indurat atat, acu e parfum...
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Se pare ca tapatalk nu se intelege deloc cu forumul. Am incercat sa rwpostez de pe telefon, nu merge... Deci poze doar de pe pc ...
                    Last edited by mumus; 9 October 2018, 10:33.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Am facut un mic test, cu banda, sa imi fac o idee de cum va arata vopsit negru, sau colantat profi. Dar eu cred ca voi vopsi... Voi ce ziceti, ar arata fain ?
                      Attached Files
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • eu cred ca ar arata bine
                        Logan GPL 1.4

                        Comment


                        • Am un vot negativ, si vreo 5 pro, azi merg sa o colantez. Negru sau carbon?

                          O sa o vopsesc negru mat, cica colantarea in zona aia nu tine...
                          Last edited by mumus; 12 October 2018, 11:06. Reason: Automerged Doublepost
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Eu zic negru, carbon mi se pare cam aiurea, personal prefer "clean"

                            Oricum mi-ai dat o idee buna sa o fac si eu pe a mea la fel

                            Comment


                            • Arata bine, foarte bine chiar, doar ca de aproape acu se vede ca e hand made dar diseara o vopsesc, si va arata cum trebuie.

                              Sunt curios pe logan cum ar arata.
                              Last edited by mumus; 12 October 2018, 11:36. Reason: Automerged Doublepost
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Este gata, dar desi pe capac am negru mat, cred ca va fi lucios . Oricum ar fi, e bine.
                                Last edited by 77sky; 21 October 2018, 09:53. Reason: Automerged Doublepost
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google