Easy...... Way Too Easy

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaaa...atunci e ok. Credeam ca le-ai facut tu sh. E totul ok. Bine ca ai clarificat, ca altfel era naspa.
    Eu am dat masina mea cu 3500 acum 3-4 ani (parca).
    ERATA: am vandut-o in 2010. Si am mers cu ea la test, erau amortizoarele naspa, am cerut cotatie de pret de la service si am redus din pretul de vanzare schimbarea amortizoarelor cu unele noi de origine, in reprezentanta.

    PS: avea si taxa platita.
    Last edited by Cezar; 26 March 2015, 20:32.

    Comment


    • "amortizoarele sunt sh din momentul montarii pe masina.." Imi cer scuze atunci. Ce marca sunt, Motrio?
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • sunt de origine.

        Einstein, am crezut ca vei avea comentarii constructive. In afara de intepaturi pe sub centura n-am gasit nimic util in comenmtariile tale. Buna sau rea, masina asta m-a servit credincios 90k si dintr-o cirumstanta neobisnuita m-am hotarat s-o dau.

        Comment


        • N-ai bre cum s-o vinzi, asta nu pricepi.
          Pune-i un alt motor de 1.4, amortizoare noi (sunt 100 lei bucata) si dai o masina care poate fi cumparata.
          Asa tiganita mai rau ca in spatele blocului, nu stiu cine o va cumpara.

          Comment


          • Cineva care nu va afla ce e sub capota. Cineva caruia se vor vinde gogosi, sau cineva care isi doreste o masina modificata, dar cu un istoric si proprietar onest.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Masina e de 1,4 in acte, nu? dar consuma mai abitir ca un 1,6 de fabrica multumita clapetei minune . Deci ori zici cumparatorului ce e modificat pe masina (si cred ca 10% or sa o mai vrea sa o cumpere) ori nu zici nimic si vede singur dupa aia ca suge ca porcu.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Consumul este similar cu 1.6, ceva mai economuc la drum intins. Avantajul gpl_ului este ca re doare in dos de consum..

                Comment


                • Pretul scade la 2800 euri. Trebuie sa plece pana dupa Paste!

                  Comment


                  • Epopeea Logan s-a incheiat azi. Masina va deveni, destul de probabil, auto SCOALA in Constanta. Proprietarul a fost pus la curent cu toate modificarile, si chiar a plusat putin pentru rotile de vara.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Dicționar dexonline. Definiții, sinonime, conjugări, declinări, paradigme pentru epopee din dicționarele: DEX '09, DEX '98, MDA2, DLRLC, DN, MDN '00, NODEX, Șăineanu, ed. VI, DCR2, Scriban, DOOM 3, DOOM 2, Ortografic, MDO, IVO-III, Sinonime, Sinonime82, MDTL, DETS, DE


                      Bine ca ai scapat de ea. Bravo.

                      Comment


                      • Nu ma bucur. Pur si simplu statea degeaba in pa.rcare

                        Comment


                        • Ai dat si volanu?
                          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                          Comment


                          • Evident...doar era atasat masinii

                            Comment


                            • Originally posted by Cezar View Post
                              Asa tiganita mai rau ca in spatele blocului, nu stiu cine o va cumpara.
                              Orice marfă are clientul ei!

                              Comment


                              • Cezar....tu nici macar n-ai Logan. Ce cauti pe thread-ul meu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google