Logan 2 BlueLaureat 1.2 16v IS 72 RWE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mulţi înainte şi fără niciun fel de probleme!

    Comment


    • Originally posted by Bazilman View Post
      Inca o cifra "rotunda" !
      Oooo ...domnu Bazil .... pe unde ai mai ublat ca nu te-am mai vazut in zona?
      Felicitari pentru reusita ...si la mai mare
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • Originally posted by btecus View Post
        Aceste presuri sunt arhicunoscute in randurile loganistilor si vin mulate excelent pe dupa toate nervurile. Sunt dintr-un cauciuc mai dur plus ca au o bordura faina astfel incat cand intri cu zapada si noroi iarna in masina nu ai nici o problema. Tin apa si se golesc f usor. Plus ca pe spate au tepi mici si desi din turnare astfel incat sa nu alunece in fata. Si se gasesc la 80 de lei.

        salut..de unde pot achizitiona un astfel de set? multumesc !!

        Comment


        • nu as vrea sa incurc topicul omului, dar as vrea sa-i si raspund userului care m-a intrebat. le-am luat de la cel mai apropiat magazin de piese auto de mine. ele se gasesc si la alte magazine de piese auto; pretul variaza intre 80-100 lei.

          pt bazilman: multi inainte fara probleme..si da-i bataie. masina a cam stat
          sigpic

          Comment


          • Patratul Bermudelor !!

            Am inteles ca eram al 7 -lea sau al 8 -lea care o pateste... Superb !
            Attached Files
            Last edited by Bazilman; 20 March 2014, 18:10.
            "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
            "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

            Comment


            • Ce ghinion !
              A cedat capacul sau nu l-ai vazut ?
              A patit ceva albastrica ?
              sigpic
              !

              Comment


              • Acea groapa (gura de camin) era acoperita cu doua placi, cica, de beton. In incercarea de a parca cu spatele am trecut cu roata din spate dar la cea din fata a cedat.
                "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                Comment


                • Ai casco ??? daca nu , tine-te bine!!! Posibil sa fi "turtit" ceva pe sub , in mod sigur scutul e indoit.
                  Stai sa inteleg a 3 poza e facuta inainte sa o patesti ??
                  Last edited by prometheus; 20 March 2014, 19:09.
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • Nasol.

                    P.S. Scutul e din plastic.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Sincer sunt inca atat de ravasit si nervos ca nici nu prea am chef sa imi reamintesc si de aceea nu sunt nici prea coerent.
                      Ultima fotografie evident ca e dupa ce am scos masina.
                      La prima vedere si eu am spus ca va fi un dezastru la evaluarea pagubelor dar spre norocul meu singura consecinta a fost ca s-a zgaraiat si indoit putin tabla acolo in dreptul portierei unde se vede o piatra. Practic masina a stat suspendata pe acea piatra si nu a cazut pe scut, brat, sau lonjeroane cu toata greutatea. Botul nu a atins asfaltul.
                      "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                      "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                      Comment


                      • Dupa ce a scos masina din ea cred. O placa s-a rupt si a cazut in groapa.
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • In prima fotografie se vede piatra care a sustinuto. Langa ea am bagat sub masina si o bucata din placa de beton care a cedat, preventiv in caz ca ceda piatra pana imi veneau ajutoarele.
                          Am stat vero 2 ore. Cautasem un loc de parcare in mijlocul orasului pentru a putea intra intr-o agentie de turism pentru a-mi achita early booking vacanta de la vara.
                          Last edited by Bazilman; 20 March 2014, 19:35.
                          "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                          "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                          Comment


                          • Cred ca s-a indoit pragul , daca ai casco la o firma serioasa iti face treaba foarte buna cu reparatia de zici ca nici nu a fost indoita.
                            Ghinionul tau imi pare sincer rau mai ales cand e o masina noua. Trebuie sa fii de acum incolo mai atent la acest tip de "canalizari" , vorba aceea traim in Romania si asta ne preocupa tot timpul!
                            Last edited by prometheus; 20 March 2014, 19:36.
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • Ca sa mai uitam de suparare : primit colet cu Suport ochelari
                              Attached Files
                              "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                              "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                              Comment


                              • Romania .... ne mai mira ceva ? Spor la treaba pt montajul suportului de ochelari

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google