MCV II Laureate AbC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi place foarte mult masina ta, jentile sunt de pe SL10 cu capace?

    Comment


    • Iti raspund eu Din ce stiu, jantele sunt de aliaj, se monteaza pe Loganurile pt export(cred ca cele care se numesc Renault Logan).
      Last edited by Crs. Sandel; 5 April 2015, 21:41.

      Comment


      • E greu să cauți? http://www.loganclub.ro/forum/showpo...1&postcount=85
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • La 150 e galagioasa? sau este suportabil in interior?
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • pot sa-ti raspund eu ca am acelasi motor, la 150 este foarte suportabil, cel putin motorul nu se aude deloc la o turatie de 2500..., poate doar vantul sa se auda
            laureate 1.5l, albastru marin

            Comment


            • La această viteză (150 Km/h) clar este mai multă linişte, decât într-un "benzinar", tot de la Dacia.

              Comment


              • Ampt

                Intradevar pretul reflecta realitatea pretul asta fata de hotia de la noi.
                Clar mult mai linistita decat "benzinbarul" care la 150km face de zici ca,acum sare ceva din el

                NOL

                Ti-a raspuns si Torq. - sunt de aliaj,export
                aliaj NEPTA 6xJ15 4 ET40 403003858R 155euro

                capace centrale aliaj dacia 403156671R 10euro

                Crs. Sandel

                exact bine punctat

                mumus

                NU este galagioasa absolut deloc, fata de vechea generatie Dci (65cp)

                ten

                exact,suiera putin la mine sunt si barele de pe plafon
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment


                • Poza mult promisa cu revizia de 20.000km
                  Attached Files
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • Din ce vad pe factura, nu ai reducere, cum zice aici

                    Comment


                    • Zici tu ???? Colana 2 ce zice ! ! ! Am sa fac un zoom pe factura
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • Scuzati, va rog!
                        Ma asteptam sa scrie pe linie, nu pe coloana :d

                        Comment


                        • Pe coloana 2, ai reducerea pentru fiecare reper respectiv 10% sau 35%

                          Piese:
                          filtru ulei -35%
                          filtru motorina,aer,habitaclu - 10%
                          Ulei - 35%

                          Manopera:
                          Og.revizie vehicul - 35%
                          Og.schimb filtru carburant -10%
                          Os.inlocuit filtru habitaclu - 10%
                          Last edited by bobbyred; 7 April 2015, 09:01.
                          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                          Comment


                          • @bobbyred: Ceva poze la revizie nu ai făcut şi tu?

                            Comment


                            • Scuze dar nu am facut !

                              Daca tot vorbim de "lucru bine facut" conducta buclucasa iar face figuri,vaporii de ulei au reaparut pe conducta schimbata in ianuarie

                              [QUOTE=bobbyred;1663761]Scuze dar nu am facut !

                              Daca tot vorbim de "lucru bine facut" conducta buclucasa iar face figuri,vaporii de ulei au reaparut pe la imbinare
                              A fost schimbata in Ianuarie !
                              Last edited by bobbyred; 8 April 2015, 17:59. Reason: Automerged Doublepost
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • Hristos A inviat !
                                Dupa mini vacanta de Paste,revenim cu cateva poze.....4 persoane plus bagataj

                                DUS:

                                Bucuresti -Pitesti - Craiova - Slatina-Piscu Nou - Turnu severin - Herculane - Bozovici - Bania

                                INTORS:

                                Bania - Herculane - Turnu severin - Slatina - Craiova - Pitesti - Bucuresti

                                Consum bun zic eu tinanad cont ca nu prea am fost "elegant"cu pedala 110-140!

                                Poze 1 - 2 Furtunul cu problema (se va schimba IAR pe garantie)
                                Poza 3 - 6 Pregatita de drum incaltari noi ,coafata
                                Poza 7 - 13 Consum la Dus pe ruta mentionata
                                Poza 14 - 20001 km
                                Poza 15-20 Consum la Intoarecere pe ruta mentionata, de la Albota pana la intrarea pe A1 coloana bara la bara la fel si la intrare in Buc. de la Km 20.
                                Attached Files
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google