Asigurare RCA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • euroins: 140 lei pe juma' de an, aseara am facut-o. Cred ca e cel mai mic tarif de pe piata

    Comment


    • Eu mi-am facut la Asiban luni 23.03.2009, am 1.4 si a costat 262 Ron 1 an.

      Comment


      • Si pe site la OMNIASIG scrie ca nu e valabil CASCO in afara tarii daca nu ai RCA tot la ei....din pacate.Am vazut ca la masina mea ma va costa 400 si ceva pe un an la OMNIASIG.Si o voi face la ei ca nu ami am de gand sa risc inca nu an...

        Comment


        • a facut cineva de curand RCA la Omniasig pentru Logan 1.4?as vrea sa stiu si eu cat a dat pentru un an,urmeaza sa-mi fac si eu,in luna Mai.am intrat pe site-ul lor dar nu merge calculatorul ala.nu stiu ce are.mersi
          Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

          Comment


          • Daca ai leasing la masina este destul de scumpa undeva la 720 ron!

            Comment


            • .....pentru ca este pentru persoana juridica, tu fiind numai utilizatorul masinii.

              Comment


              • nu este leasing.este credit.deci...e valoarea normala.stie cineva cat este?
                Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                Comment


                • Daca ai credit este de bine nu o sa platesti mult ca la leasing maxim 450 ron!

                  Comment


                  • am leasing si mi-a venit 800 lei asigurarea
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • Aline ce firma de asigurare ai la leasing?

                      Comment


                      • leasing la RCI si asigurarea casco si RCA la o firma impusa de RCI. nu stiu care e. ma duc pana afara sa ma uit in parbriz si revin.

                        Edit: la omniasig am asigurare
                        Last edited by B 83 RMJ; 12 April 2009, 20:08.
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Hai ca te astept pana cand vi ca si mie in 30 luna astai mi expira asigurarea eu am la unita u o pui in gem ca eu nu?

                          Comment


                          • vezi ca am editat postul si am scris acolo.

                            am pus-o in geam, dar cred ca nu o mai pun. pe 19 aprilie expira, sau pe 18, nu mai stiu. oricum noul RCA mi-a venit prin posta din februarie, dar l-am achitat zilele trecute.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • am facut asigurarea rca la onmiasig saptamana asta.la logan 1,4,cu casco si rca tot la ei,fara evenimente la nici una din ele(rca,casco) a fost exact 386 lei,pe un an.
                              Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                              Comment


                              • Ai primit ceva reducere ca ai la ei si casco si nu ai avit evenimente rutiere?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google