Asigurare RCA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stie careva cat este acum asigurarea pe un an la Omniasig?

    Comment


    • Pentru cilindreea ta si daca esti persoana fizica la Omniasig e 323 lei pe 12 luni
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Da persoana fizica.
        Pai si o reducere nu imi fac,ca tot la ei am avut??

        Comment


        • Te vad destul de tanar...deci nu cred ca-ti fac reduceriVarsta e un criteriu de reducere a RCA-ului si daca esti pensionar. Mai ai de asteptat ))))...dar vezi poate prinzi vre-o oferta ceva...cine stie
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Pai stai linistit ca merge tatal meu si o face,iar daca spui tu ca varsta si alte detalii sunt un criteriu m-am linistit.)

            Comment


            • Cel mai bine este sa studiezi oferta de pe piata si sa faci RCA unde este cel mai ieftin eu nu sunt pe principiul unde am mai avut sa fac tot acolo.

              Comment


              • Da,dar nici pe principiu unde e cel mai eftin,ca au mai muscat-o aaltii urat de tot(ASIBAN sau mai stiu eu care)

                Comment


                • Acuma fiecare cu norocul lui ca eu a-si face unde este cel mai ieftin dar am leasing si nu pot sa aleg firma ma astept ca in aprilie RCA-ul sa depaseasca 600 ron la Unita asta e mergem inainte cu bune cu rele si speram la mai bine!

                  Comment


                  • Eu mi-am facut azi rca pe 6 luni cu 160 ron la o firma din constanta

                    Comment


                    • Azi mi-am facut la Euroins, 165 RON pe juma' de an. Calculator RCA am gasit pe net si preturile sunt corecte : http://www.asigur.com/rca-online.php ! Sper sa nu fie problema ca am pus link!

                      Comment


                      • Originally posted by Red_Alin View Post
                        Pai stai linistit ca merge tatal meu si o face,iar daca spui tu ca varsta si alte detalii sunt un criteriu m-am linistit.)
                        Bine,dar tatal tau trebuie sa fie proprietarul masini ca sa-i faca reducerea, cred ca sti asta...
                        niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                        Comment


                        • Originally posted by vasile78 View Post
                          Azi mi-am facut la Euroins, 165 RON pe juma' de an. Calculator RCA am gasit pe net si preturile sunt corecte : http://www.asigur.com/rca-online.php ! Sper sa nu fie problema ca am pus link!
                          Exact la firma asta Euroins am facut si eu azi mi se pare super ieftin.
                          La fel de ieftin mi se pare ca mai face si OPT Bank.
                          Oricum anul trecut am facut acelasi rca la Asirom cu 220 ron...numai fac in viata mea la astia,eu niste preturi exagerate.

                          Comment


                          • Originally posted by dani p View Post
                            Bine,dar tatal tau trebuie sa fie proprietarul masini ca sa-i faca reducerea, cred ca sti asta...
                            Pai el si este.

                            Comment


                            • Originally posted by Red_Alin View Post
                              Da,dar nici pe principiu unde e cel mai eftin,ca au mai muscat-o aaltii urat de tot(ASIBAN sau mai stiu eu care)
                              Nu inteleg care e avantajul ca ai RCA scump. Care e muscatura??

                              Comment


                              • Originally posted by SUPERCAR View Post
                                Exact la firma asta Euroins am facut si eu azi mi se pare super ieftin.
                                La fel de ieftin mi se pare ca mai face si OPT Bank.
                                Oricum anul trecut am facut acelasi rca la Asirom cu 220 ron...numai fac in viata mea la astia,eu niste preturi exagerate.
                                Si eu tot la EUROINS, habar n-am si nu am auzit de ei, 330 lei/ 1 an.

                                In schimb am facut si in septembrie anul trecut la OTP pe 6 luni si o fost 130.5 lei.

                                S-o schimpit nitel.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google