Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ofertele S-h De Pe Autovit

    probabil ca multi poate din lipsa de ocupatie poate ca vor sa-si cumpere o masina s-h intra pe acest site
    iti place o masina? arate-ne si noua sa ne dam cu parerea vezi o masina care nu este conform descrierii(ex proprietarul zice ca nu a avut accidente dar sunt nuante diferite pe masina sau alte imperfectiuni)
    o masina care mi-a placut f mult http://www.autovit.ro/volkswagen-pas...C21823897.html
    64
    Da
    68.75%
    44
    Nu
    31.25%
    20

    The poll is expired.

    I changed her oil , she changed my life
    sigpic

  • #2
    Cc-ul este foarte marfa, dar sincer cand imi place o masina si vine cate un samsar spargand seminte brusc acea masina nu-mi place ..

    Comment


    • #3
      Da' cea mai tare tot asta ramane Totusi e BMW
      Attached Files
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • #4
        eu nu inteleg cand se pun pozele cu masina pe site , de ce se cenzureaza numarul de inmatriculare . Au fost dauna toate?)
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          majoritatea sunt cu "bube",rar gasesti una buna
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • #6
            Originally posted by cos_min_i View Post
            Cc-ul este foarte marfa, dar sincer cand imi place o masina si vine cate un samsar spargand seminte brusc acea masina nu-mi place ..
            ...si cand iti mai spune ca masina a fost a unui doctor sau avocat (se vede treaba ca in jermania numai acestia isi vind masinile), ca a stat numai in garaj, are revizii la zi si doar 162.000, atunci chiar ca ...fugi si lasa-nee, lasa-nee...
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • #7
              Iancu...toti asa zic, asa ca nu are rost sa ne stresam...fiecare isi lauda marfa nu? Asa fac si eu si multi altii, doar nu zici ca e naspa, ca e vopsita aia, ca e rupta aia...zici ca E BUNAAAA, e ca noua)
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • #8
                Da, asa este, numai ca mi se pare ca e prea mult, cel care e un samsar de masini si va cauta sa ia cat mai ieftin o masina pentru a cistiga cat mai mult, sa sustina ca stie despre trecutul acelei masini, care a fost unul de...fata mare.
                Personal mi-am vandut ultimele 3 masini din fata blocului; vazut si placut. Mi-ar fi fost rusine sa vorbesc aiurea, sa supralicitez acele masini.Se poate intampla orice, lumea e mica. Nici unul nu m-a sunat sa ma injure. Am oroare sa cumpar masini din Talcioc, sincer.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • #9
                  deja exagerati , CCul ala scrie ca e din Romania , e unic proprietar si TVA deductibil ,are carte service, iti da 2 randuri de roti pe care samsarul le vindea separat , deci exclus sa fie samsar .
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    Eu am continuat ideea inceputa de Cos_min_i, la general vorbind; nu are nici o legatura cu vanzarea CC-ul.
                    Scuze pentru confuzie.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • #11
                      Deci CC-ul din 2009 are 22.350 mii km ,iar BMW-ul din 2008 are cu 100 mii mai mult. Cu toate ca este mai batran cu un an BMW-ul are cu 100 mii mai mult.
                      Oare care are kilometrajul real?

                      Gumele de pe jantele de aliaj de la CC au suta de mii lejer, parca sunt slikuri.Chederul de la usa din spate este jupuit, acolo unde este pozat in interior. Sunt detalii pe care cei care le vand nu se prind.
                      Last edited by cosmindan; 17 December 2011, 17:41.
                      real power..... diesel power by

                      Comment


                      • #12
                        poate amandoua ... nu poti sti...

                        mare teapa se poate lua si la taxa (la masini neinmatriculate) .
                        de exemplu TOATE ACESTE MASINI :
                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • #13
                          daca te uiti la motorizare , eu as intelege de ce are asa putini km cu ea , chiar as crede ca ar fi a 2a masina Daca zice ca are carte service , poti verifica foarte usor cati km are masina dupa seria de la sasiu , nu cred ca exista un cretin care a dat 30 mii de eur pe o masina , si apoi de la 20 mii km sa nu mai intre cu ea in service sa ii faca tot ce trebuie si daca mergi sa iti comanzi un stergator iti noteaza km din bord.
                          pana si la RAR iti noteaza km .Fabricatia poate fi la fel de bine in noiembrie, decembrie 2009 ... ori e prost si crede ca poate minti in legatura cu asta ori a pus la plesneala .
                          Last edited by Cristi_Xp; 17 December 2011, 18:08.
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #14
                            si mie la cc mi s-au parut gumele de vara cam tocite dar in poza
                            acum daca are 22k din 2009 bate putin la ochi dar si tata la passat are 18k si e din sept 2008 mai ales ca e inmatriculata pe ro nu cred ca e tepar
                            I changed her oil , she changed my life
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              esti sigur ? ia baga-l la interogatoriu ...de ce a masluit kilometrii
                              ce passat e B6 adica 3C ? ce motorizare ? 2.0 teddy ?
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google