Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi place cum arata pagina: http://playtech.ro/2015/masinile-rom...paign=HISTORIA
    zice ca Duster acces 8950 euro si da si poza
    Attached Files

    Comment


    • Stie cineva, dacia 1310 pe injectie ce norma euro are?

      Comment


      • Euro 2. Ai gasit una sapand prin curte?

        SituaÈ›ie incredibilă în Iran, acolo unde oamenii nu pre înÈ›eleg mai nimic din Jocurile Olimpice. În proba de atletism, spre exemplu, imaginile sportivilor care aleargă în costumul specific,...


        Din ce stiu eu de la un prieten care a fost in Iran, la TV ai vrei 5 posturi cu emisiuni despre Coran.
        Daca li s-a transmit olimpiada chiar si cenzurata in felul asta, e un mare pas inainte.
        Last edited by mr.K; 23 August 2016, 10:25. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Stie cineva la ce presiune este setat senzorul din scaun referitor la purtarea centurii de siguranta si daca se poate modifica cumva? Aseara am cumparat o sticla de suc si am pus-o pe scaunul din dreapta, ce sa vezi, tot drumul pana acasa am stat intr-un piuit "infernal" de centura nepusa. Asta e nebun, cine a setat sa piuie ala pt o sticla de 2,5l )

          Comment


          • Daca era sticla de bere nu mai piuia . Ca puteai sa dai sticla jos ca sa nu stai cu piuitul in cap e alta treaba. La mine piuie cu o sacosa in care sunt 4-5 kg, cu aproximativ 2 kg nu piuie, nu stiu la 2,5 kg dar o sa incerc.

            Comment


            • Puteam fie sa dau sticla jos si apoi sa o caut pe sub scaune poate, fie sa pun centura) dar am vrut sa vad cat face asa, chestia e ca atunci cand am ajuns la destinatie si am dat cu spatele sa parchez s-a oprit. Acum fie aia a fost limita, fie daca dau cu spatele se opreste.

              Comment


              • Fie s-a deplasat sticla si nu mai actiona senzorul.

                Comment


                • Sticla nu s-a deplasat, asta e sigur.

                  Comment


                  • Prea multa electronic in Dacia dauneaza, dupa cum se vede.
                    Vesticii stiu ca exista portbagaj.

                    Comment


                    • bravo lor, noi traim in Romania

                      Comment


                      • mr.K putem spune si asa. Are tata si nu vrea sa se desparta de ea (cred ca a fost cadou de la decebal pt fapte eroice in lupta cu romanii din anul 101). Dar merge ok. Chiar daca are aproape 150.000 km

                        Comment


                        • Niciodata nu trebuie sa intervii intre un om si masina sa.

                          Comment


                          • si cu ce te ajuta sa stii ce norma de poluare are ? vrei s-o vinzi si sa plateasca cineva taxa la ea?
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • mr.K dap...mai ales ca conform datarii cu carbon, masina-i mult mai tanara decat tata
                              Costi-bc era doar o curiozitate. De vandut inca nu, mai astept 20 ani...ma refeream la masina, ca pe tata nu-l vand...

                              Comment


                              • Originally posted by alinn28 View Post
                                Stie cineva la ce presiune este setat senzorul din scaun referitor la purtarea centurii de siguranta si daca se poate modifica cumva? Aseara am cumparat o sticla de suc si am pus-o pe scaunul din dreapta, ce sa vezi, tot drumul pana acasa am stat intr-un piuit "infernal" de centura nepusa. Asta e nebun, cine a setat sa piuie ala pt o sticla de 2,5l )
                                Mare greseala trebuia sa ii pui sticlei centura, s-a lasat grea pentru ca se simtea in nesiguranta.
                                Captain of the black pearl

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google