Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dar wozniacki o cam bate pe unde o prinde.
    halep e in top ca joaca la toate turneele astea de mana a doua sau a treia.
    daca halep e demna de top, oricare ar fi ala, ne-am dat dracu'.

    Comment


    • Ba Nedelica...da-o dreaq de treaba! Wozniacki si Halep au disputat 4 meciuri, scorul intalnirilor la general fiind 2-2.
      Turnee de mana a 2-a sau nu, iata ca Halep face ceva! Tu ce faci in tot timpul asta?



      Sent from mobile
      Keep walking...

      Comment


      • Halep mai are muult de invatat , da uite ca cu putin noroc si daca mai lasa din figurile alea penibile cu trantitu de racheta de gazon si alte vrajeli cu tendonu` "avariat" , poate capata experienta si usor usor va reusi sa ajunga in adevaratul top al greilor din tenis.
        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

        Comment


        • Am inteles ca de azi este iar pe locul 3 in top, dar din cate vad in ultimul timp pare ca nu prea o mai intereseaza, participa doar unde vrea, abandoneaza cand doreste, etc, pai atitudine asta nu este atitudine de campion

          Comment


          • Ba' daca vorbeam de nationala de fotbal mai intelegeam, ca aia de 20 de ani joaca nimic. Dar sa o tot fredonezi cu norocu' lu' Halep...deja e boala cronica.
            Dar vorba lu Promtheus "ca cu" putin noroc cine estie...poate bateam Albania.
            Suntem o tara de critici semianalfabeti!


            Sent from mobile
            Keep walking...

            Comment


            • Bun si ce e gresit in acel "ca cu" ?? vad ca nu eziti si de fiecare data incerci sa ma ataci!
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • Pai e cacofonie ma Prometheus!


                Sent from mobile
                Keep walking...

                Comment


                • Stiu am observat lucrul asta, numai pot remedia greseala acum ce sa fac ? de fiecare data trebuie sa-mi atragi atentia prin replici de genul ala ?
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • Cum ce sa faci? Da cu racheta de pamant, CA CAmpioana.

                    Comment


                    • N-am eu acest "privilegiu" !
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment


                      • Nici Federer nu abuzeaza de "privilegiul" de a da cu racheta de pamant.
                        Acum a iesit bine pentru machidoanca, dar daca manca bataie, ramanea amintire din meci cum batea terenul ala ca pe covor, cu racheta.

                        Comment


                        • Lasa ca poate ia un grand slam sa va multumeasca si pe voi
                          Anu' trecut la US Open ar fi putut s-o "comita".


                          Sent from mobile
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Da, parca a jucat finala....
                            Nu esti mare tenismen daca nu iei un Grand Slam.
                            In rest, fatuca isi face treaba, e in top 10, castiga si parale, nu e cea mai nasoala din circuit.
                            Nu trebuie sa ma multumeasca pe mine personal, dar nu e corect sa fie vazuta ca cea mai mare stea a tenisului feminin romanesc.
                            Deocamdata Ruzici are grand slam.

                            Comment


                            • Discutii despre orice va trece prin cap

                              Da' cine o vede cea mai mare stea a tenisului mioritic? Nu-mi amintesc sa fi afirmat ea asa ceva. Astea-s niste bazaconii inventate de niste neica nimeni.



                              Sent from mobile
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Pana una alta, niciunul dintre cei de pe aici nu contribuie cu vreun sfant la turneele Simonei; mai mult, in turnee nu reprezinta Romania, prin urmare nu ne datoreaza nimic si nici nu e obligata sa joace sub culorile Romaniei. Ce i-am oferit noi acelei fete? Se stie ca in tenis, daca nu are cin' sa te sustina, in speta parintii, pana sa castigi primii banuti, se investesc sume deloc de neglijat. Tenisul nu e ca sporturile de echipa si oricum nu e sportul celor saraci.
                                In schimb noi obisnuim sa-i asmilam viictoriile ca fiind ale noastre ale romanilor; doar infrangerile sunt ale ei.
                                Antipatiile si simpatiile sunt inerente; nu poti fi pe placul fiecaruia. Deja ne-am obisnuit cu atacuri virulente la adresa Simonei, chit ca pierde sau castiga.
                                Pana la urma orice cuvant fie de rau fie de bine in media, nu inseamna decat ca Simona Halep conteaza; daca nu se vorbeste despre tine ca sportiv inseamna ca nu existi.
                                ...
                                Deci barfiti-o pe Simona; ii faceti doar bine si voua rau.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google