Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • are boala sa le tot aranjeze si sa tot mute. cutiile cu flansele si rurmentii nu se inchideau bine, si o fi cazut unul la vreo reorganizare din asta.

    Comment


    • Pai nah...femeia se plictiseste...incearca sa-i mai dai din cand in cand drumul din portbagaj sa se mai plimbe...crezi ca-i usor sa stea toata ziua acolo?

      Comment


      • pune-o sa sape in curtea blocului, sa taie iarba in cartier, sa ajute la aslfaltari...da-i ceva de lucru daca e in putere si are si chef de munca. sunt atatea de facut in tara asta, dar nu aranjatul borcanelor pe rafturi
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • Cica Halep nu s-a dus la Rio de frica virusului Zika.
          Eu cred ca de frica virusului Serena nu s-a dus.

          Comment


          • N-are ea tip de Rio si bine face!


            Sent from mobile
            Keep walking...

            Comment


            • Normal ca nu se duce, e mica renta viagera si pentru medalia de aur, care oricum ar fi putin probabil sa o castige.
              Totul e pe bani, n-are nevoie de glorie machidoana.

              Sunt sigur ca dupa pauza asta, va castiga US Open, ca celelalte se intorc obosite de la Rio.

              Comment


              • Nu stiu ce a facut Romania pentru ea...
                Gloria nu face 2 lei gauriti pe la noi.


                Sent from mobile
                Keep walking...

                Comment


                • Nu stiu ce a facut Romania pentru ea...
                  Sau pentru Sharapova , Rusia. Chiar nu stiu de ce reprezenta Rusia, cand ea locuia in USA de copila.
                  Halep locuieste in Machidonia, parca, nu in Romania.

                  Iar Serena s-a dus si a luat medalia de aur ca n-avea bani destui.

                  N-are sanse Halep, de aia nu se duce.
                  Last edited by mr.K; 5 August 2016, 13:50.

                  Comment


                  • Discutii despre orice va trece prin cap

                    In Rusia sau State...poate se apreciaza gloria. La noi e cam zero.
                    Sharapova nu mai reprezinta un exemplu...cel putin nu pozitiv.

                    Steaua da peste City in play off...prevad o bataie buna


                    Sent from mobile
                    Last edited by jonnie007; 5 August 2016, 14:01.
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Halep nu e nici ea un exemplu, la nationala da cand are nevoie (pentru a merge la olimpiada, avea nevoie de meciuri), apoi s-a razgandit si nu se mai duce nici la olimpiada.
                      Serena e un exemplu, la cat banet a adunat, e la fel de motivata.
                      Iar la Rio merge pe 2 centi, fata de averea ei.

                      Comment


                      • Originally posted by jonnie007 View Post
                        Sharapova nu mai reprezinta un exemplu...cel putin nu pozitiv.
                        Sent from mobile
                        Da' ce-o facut Maria, de nu mai reprezinta un exemplu de sportivitate, fair play, pentru copii care se uita la televizor? O dat cu paleta de pamant? Sau a...fumat?
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Discutii despre orice va trece prin cap

                          Pai nu a fost prinsa dopata, Don Iancu?!
                          Ma rog, se mai intampla si la case mai mari...daca e sa o dam in circumstante atenuante.


                          Sent from mobile
                          Keep walking...

                          Comment


                          • As raspunde, dar stiu ca ce nu-i convine lui Iancu, sterge pe motiv de off topic.

                            Comment


                            • Nu-mi amintesc sa te fi intrebat pe tine ceva; daca am citat e mai mult decat clar cui ma adresez. Fara citat, putea raspunde oricine. Era doar o... amicala cu nea gioni.
                              Last edited by IancuMIC; 5 August 2016, 14:24.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Nici eu nu-mi amintesc sa fi sters aberatiile afirmate de tine in posturile tale, ai sters numai replica mea.
                                Asa procedeaza un barbat adevarat?

                                Tactica asta cu posturi sterse ca sa nu pici prost in discutie o pot confirma mai multi useri.
                                Sterge si postul asta, ca e off topic pe Discutii generale.

                                Steaua-City in playoff UCL.
                                Pe langa retea financiara din bilete, dubla se va lasa cu o eliminare.

                                Si nu va fi a lui City.
                                Last edited by mr.K; 5 August 2016, 14:45. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google