Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Diiiiiiiiiiiiiiiiii!

    Comment


    • Era grav daca intra o capra...de vo 22 ani pe teren.

      Comment


      • care teren ?! eu cred ca aia au ingradit terenul in jurul calului care pastea linistit pe pajiste. ei erau "intruderii".

        Comment


        • Mie mi se cam rupe de caii care intră pe teren ca să pască împreună cu jucătorii.. ÃŽn schimb, e grav când patrupedele cu pricina ajung pe șosea. Prin august mergeam într-o zi pe centura Tg. Jiului către Petroșani și la un moment dat m-am trezit într-o coloană în care, împreună cu alți zeci de șoferi, ne străduiam din răsputeri să facem slalom printre trei cai care se zbenguiau haotic pe șosea. A fost nasol tare, că începuseră să fie cam agitați. Probabil că unii dintre cei din trafic sunaseră la 112, fiindcă abia ce ieșisem din zona periculoasă și am văzut două echipaje de poliție încercând să-și facă loc printre mașinile din coloană spre zona unde se zbenguiau caii.
          M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

          Comment


          • Originally posted by B997NDL View Post
            care teren ?! eu cred ca aia au ingradit terenul in jurul calului care pastea linistit pe pajiste. ei erau "intruderii".
            Pardon, toloaca.

            Macar calul ala alerga, spre deosebire de martoagele celor 2 echipe.

            Tare



            Auzind că la ei sunt alegeri, sătenii din Deveselu le-au dus soldaţilor americani găleţi şi făină.
            Last edited by mr.K; 8 November 2016, 21:26. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • din pacate stirea are toate sansele sa nu fie gluma...in tara asta. numai ce ne pregatim din nou d efraudarea unor alegeri in stil pesedisto-liberalo-aldo-udemerist. herr president iohannis de ce dracu nu dizolva acum parlamentul ala de hoti dovediti, care fiind 160 au votat 180 o lege evident electorala, fara nici o legatura cu realitatea?
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Pai pana apuca asta sa spuna ca dizolva parlamentul, oricum vin alegerile.

                Comment


                • deci donald va fi presedinte ! halal democratie !
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • Probabil, orice candidat democrat barbat ar fi castigat alegerile cu clovnul alalalt.
                    Dar nah, madam Hillary a fost nominalizata pentru cursa interna in cadrul partidului, cu sprijin fatis. Voiau sa fie ei aia care pun prima femeie prezident USA.

                    Dosfidania!

                    Comment


                    • M-am uitat la campania asta (si in USA si in RO)..vad si rezultatele...si imi reconfirma...Filmul Idiocracy (2006) este totusi un documentar...

                      Comment


                      • Bun filmul. Doar ca cei carora li se adreseaza n-au inteles mesajul.

                        Comment


                        • Originally posted by Seba View Post
                          din pacate stirea are toate sansele sa nu fie gluma...in tara asta. numai ce ne pregatim din nou d efraudarea unor alegeri in stil pesedisto-liberalo-aldo-udemerist. herr president iohannis de ce dracu nu dizolva acum parlamentul ala de hoti dovediti, care fiind 160 au votat 180 o lege evident electorala, fara nici o legatura cu realitatea?
                          Ca este in cardasie cu el, cum crezi ca i-a crescut salariul Mister Oprea anul trecut in iulie.
                          Pana una alta, america este posibil sa fi facut o alegere inteleapta cu Trump.

                          Comment


                          • De ce? Ca le-a promis asta ca o sa dea americanilor ce e al americanilor?
                            Pai care american voia job-urile ocupate de mexicani?
                            Trump asta e un fel de Ponta cu apucaturi de Vadim.
                            Promitem, ca dupa aia vedem daca e legal sa se faca ce am promis, daca imi da voie Congresul etc.

                            Comment


                            • Din ce stat american te-ai uitat la campanie?


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Keep walking...

                              Comment


                              • De la Deveselu.
                                Pana nu ii taie Trump finantarea.

                                Functia de presedinte USA is overrated.
                                USA nu e Rusia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google