Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Şi aici tot politică????

    Comment


    • Originally posted by IancuMIC View Post
      A inteles el, da-i place...
      Ipocrizie se cheama...
      Ei, as! Vrea sa vada daca "i se baga pumnu'n gura".
      O tot incearca, dar la limita in care se poate discuta daca e sau nu e. Ii place sa joace "la tusa". Daca-i iese... merge, daca nu... ghinion! Ca la poker.
      Se plange ca n-are bani de benzina dar nu se plange de cat pierde la pacanele gen poker.
      Ii place sa fie considerat victima.
      Eu propun sa-i plangem de mila:
      - Bietul @aris86, cat de mult il ostracizeaza psd-ul asta infect, direct si personal. Mai mult decat atat este ostracizat si pe forum, unde cauta oarece alinare.

      Comment


      • Originally posted by Luciano2 View Post
        Şi aici tot politică????
        Ei, mai scapa cate unii.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Dacă ati ajuns sa va bucurați ca va pune statul taxe, e grav. Va meritați soarta și din păcate o distrugeți și pe a altora. Vad ca curge lapte și miere prin Galați, Hunedoara, Bucuresti, nicio reacție, bine din contra, deschideți șampania și sărbătoriți creșterea taxelor. Ce mai contează o scumpire de 22%, creștere nesemnificativa, cum spune Tăriceanu. Maine, poimâine o sa va bucurați când va creste prețul la energie, ca tot se liberalizeaza total de la 1 ianuarie. Tara cu cele mai mici salarii din UE și cele mai mari preturi.

          Comment


          • Ai vedenii, nene, sincer; ori esti urmarit de fantome. Du-te si te culca; deja frizezi penibilul.
            Last edited by IancuMIC; 8 August 2017, 23:10.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Originally posted by aris86 View Post
              Tara cu cele mai mici salarii din UE si cele mai mari preturi.
              Si eu ce-am zis?
              Tu o tot dadeai ca muare tara ca da psd-u' salarii mai mari.
              Ia bon fiscal pentru "maruntisuri" si nu mai da "bacsis" sau "spaga", ca sa contribui si tu la "lupta anticoruptie".
              In rest... mai lasa "drobul de sare" din portbagaj.

              Comment


              • mai acum ceva zile nu's ce locotenent a lu' nu's care infractor (nu dragnea...ala nu-i asa atatasat de locotententii lui)...a murit...si lumea se tanguia de deces...etc.
                Nu aia-i stire trista...no...sa va dau stire cu adevarat trista
                Chantek, un urgangutan mascul care a fost printre primele maimuțe care au învățat limbajul semnelor, care putea să-și facă curat în cameră și care a învățat drumul până la un restaurant fast-food, a murit luni, la vârsta de 39 de ani, a anunțat parcul zoologic din Atlanta, relatează Reuters.

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  Asta e stire politica, de aia am pus-o la politica.
                  Eu am zis.
                  Doar accizele le creste politicul, nu economicul.

                  Imagini scandaloase din Galați, de pe plaja concesionată de primărie » Ștrandul orașului a devenit piscină portabilă!

                  România e o țară a paradoxurilor, iar Galațiul îi poate deveni oricând capitală. Orașul aflat la doi pași de Dunăre are parte de o poveste tragicomică.


                  În aprilie 2017, primarul Pucheanu a concesionat Plaja Dunărea unui investitor privat, care s-a angajat, printre altele, că în cel mai scurt timp va da drumul unui bazin din cele două existente. Ce s-a ales de proiect?

                  Jurnaliștii de la Vice.com au vizitat minunăția din Moldova. Aceștia notează că dacă vrei să scapi de caniculă, trebuie să urmezi următorii pași: plătești taxa de 20 de lei, intri într-o chestie mai mică, un lighean, în care îți speli picioarele, apoi ești pregătit pentru aventura vieții tale.
                  Last edited by mr.K; 9 August 2017, 14:35. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • "vice.com" e o fiţuică de ***** ( cu toată "dragostea" pe care i-o port psd) nu pot lua ca reper rahatul de la "vice"

                    Comment


                    • Tu esti din ala care nici daca vede poze, nu crede.

                      Comment



                      • Întrebat dacă noul concesionar al Plajei "Dunărea" va respecta termenul de 1 iunie pentru redeschiderea zonei de agrement, primarul municipiului Galaţ...

                        Două trasee estivale vor asigura transportul gălăţenilor din zonele Comat şi Intfor la Plaja Dunărea Potrivit primarului municipiului Galaţi, Ionuţ Pu...

                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Gălăţenii au venit la singura plajă publică din Galaţi încă din prima zi, deşi bazinele nu au apă .
                          Fara apa, poti face plaja si pe bloc. E totuna.

                          Comment


                          • Cine are posibilitatea, intelege cum stau lucrurile.
                            Plaja Dunarea e in reparatie/modernizare, ceea ce nu s-a spus in articolul ala; multe minciuni (taxa aia e visata de el) si destul de tendentios materialul. De altfel galatenii stiu despre autorul articolului printre altele ca afost implicat in multe scandaluri, printre care unul a ajuns la tribunal, pentru ofensa, jigniri, in articole de presa. Mai mult decat clar...
                            Ce e trist, ca se gasesc si cititori pentru astfel de mizerii; fara sa verifice si din alte surse, cum stau lucrurile si iau de bun tot ce se abereaza pe acolo.
                            Cand se va termina modernizarea, ramane de vazut cum vor sta lucrurile. Pana atunci, cine doreste merge, cine nu, nu.
                            Copiii, dupa cum se poate vedea, sunt destul de incantati; ei nu fac politica. Vor doar sa se balaceasca.
                            Last edited by IancuMIC; 10 August 2017, 09:47.
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Eu nu doresc sa merg, nici macar nu ajung prin Galati in drum spre Mamaia, deci nu am cum verifica.
                              Dar pozele sunt edificatoare. Baie la covata.

                              Comment


                              • Ce dracu sa cauti in Momaia? Ai prea multi bani si n-ai unde sa-i cheltui?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google