Vrum, Vrum....Formula 1!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrum, Vrum....Formula 1!

    Kimi va fi noul campion.Are masina buna si poate sa castige anul acesta;)

  • #2
    i-as lua in calcul si pe alonso, fisichella si chiar pe massa. oricum va fi un sezon cu o lupta apriga pentru titlu.
    Dacia Logan Ambition 2006 1.5 dci 65cp
    10.000 km - 22.01.2007

    Comment


    • #3
      Massa a facut o treaba buna sezonul trecut, dar nu cred ca are experienta necesara sa poate sa castige titlul.Este valoros si este clar ca fara el Schumi nu castiga atatea puncte, ar nu cred ca poate castiga titlul.
      Desigur ca sunt multi concurenti la titlu, dar de data asta Kimi va avea o masina mai buna ;)

      Comment


      • #4
        Mie inca mie dor de J. P. Montoya
        ...de doi lei :p

        Comment


        • #5
          Scuzati off topicul,dar Kimi nu era pilot la turisme la DTM?
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            poate a fost, dar de vre-o 5 ani este in f1
            mare greseala au facut cei de la renault ca l-au vandut pe alonso, cred ca anu asta va castiga kimi pt ca mercedes nu cred ca va avea o masina mai buna ca a celor de la ferrari

            Foloseste butonul de edit daca ai gresit si corecteaza
            Last edited by dogy_10; 15 January 2007, 03:18.

            Comment


            • #7
              Kimi are sanse faorte mari.Ultimii 2 ani el a concurat ptr locul 1 si cu ce masina...era mai slaba decat cele 2 concurente ;)
              Imi pare rau de Montoya, dar prea a facut multe greseli.

              Comment


              • #8
                Acuma ii la NASCAR si am auzit ca merge destul de bine.

                PS: Kimi a avut sansa sa conduca un monopost F1 si in timp ce il pilotau cei de la boxe ii ziceau sa mearga mai incet la care Kimi a zis ca merge destul de incet, la care cei de la boxe i-au zis sa mearga tare===>asa am auzit io ca a ajuns in F1 Kimi Raikkonen
                ...de doi lei :p

                Comment


                • #9
                  Cam asa ceva.Eu stiu ca de fapt el testa o masina de Formula 1 si nush ce au zis aia si el a spus ca de fapt mergea incet :p

                  Comment


                  • #10
                    Mclaren-mercedes si-a lansat masina de anul asta, la fel si ferrari, urmeaza renault (favoritii mei)

                    Comment


                    • #11
                      Misto Mclaren-ul de anul asta.Sper sa fie fiabila.

                      Comment


                      • #12
                        In fine am gasit si eu lome care urmareste F1
                        Cred ca Kimi are primele sanse , valoare are masina are (cred) daca nu lor urmari gihioanele de la Mc Mercedes
                        Da poate a reusit si Mc mergedes sa faca draku niste motoare mai fiabile
                        Nu dati cu pietre , sunt fan Mc Mercedes de mic da sincer as tine si cu Dacia (reno)
                        Am si eu o intrebare pe monopostu de la ferari undeva pe bot scria Fiat , poate scriu si astia de la Reno ba bot Dacia acolo cat de mic da sa fie scris
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Si care este intrebarea?

                          Comment


                          • #14
                            Nu m-am exprimat prea romaneste sorry .
                            Pe monopostul de la renault nu o sa scrie si Dacia candva sau poate scrie si eu nu stiu
                            Limbaj mIRC.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              fiatul de pe botul lui ferrari e alt fiat nu asta care-l stim noi e o companie care nu are nici o legatura cu masinile,asa stiam eu

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google