REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DISSSEL
    replied
    nu uitati de lista pentru vizita la uzina

    Leave a comment:


  • fuguletz
    replied
    Gresit, ASTA e ordinea !

    Logan Club Kronstadt

    1. nairod - 1 masina
    2. alex125 - 1 masina

    Logan Club Bucuresti

    1. CGK + Cristina - 1 masina (100%)
    2. Vampy - 1 masina
    3. Matheo - 1 masina
    4. Razvan Amza - 1 masina (cu hibridul sau SOS)
    5. DNY - 1 masina
    6. aleXpeed - 1 Distrigaz festina lente sau imi iau un taxi dci pana acolo (95% prezent)
    7. CataFOF-1 masina (la cort daca sunt persoane de comitet, daca nu, cazare)
    8. Fuguletz - 1 masina(la cort de preferat) daca nu cazare [pot veni de ex la cazare cu cainele?]
    .....
    69.


    Logan Club Cluj/Timisoara

    Razvy + Sefa casei + junioru - 1 Frigider

    Leave a comment:


  • razvan "neo"
    replied
    prezent si eu la regionala...mai putin in caz de urgenta!!!

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    la cort si eu ...sa vina Criu sa intretina focul

    Leave a comment:


  • al!n
    replied
    fofonea la cort cred ca vom fi aceeasi gasca ca intodeauna, nu cred ca ai de ce sa te cazezi la hotel...

    Leave a comment:


  • alex125
    replied
    cred ca ar trebui deschisa si lista celor care vor sa viziteze uzina...bafta in continuare la organizat

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    prezent si eu+sotia. sunt sanse de ceva liniute legale?

    Leave a comment:


  • matheo66c
    replied
    Low prezent probabil doar sambata

    Leave a comment:


  • VAMPY
    replied
    O sa vin si eu pentru prima oara...

    Leave a comment:


  • alex125
    replied
    eu ajung de vineri, vreau sa vizitez uzina
    alex125+raluka04 - Logan Club Kronstadt

    Leave a comment:


  • andu_4all
    replied
    90% posibil sa apar si eu la regionala !

    Leave a comment:


  • danydakar
    replied
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    Leave a comment:


  • KaTaLyn
    replied
    Ar fi bine sa-i dam drumul la o mica lista, iar restul detaliilor o sa le aflati pe parcurs.......vineri pe data de 13.07.2012 cei care vor ajunge la Mioveni si vor putea vizita Uzina Dacia, dar pentru asta vom face o lista separata, ca sa stim cati doritori sunt ....... cu camparea cei care ati mai fost la regionala noastra poate uni stiti, a cam ramas tot lafel.....doritori cu cortul se pot campa la complexul Bemo unde este cea mai mare distractie, Valentino, Modern sau Apulum sunt micile nostre hoteluri unde va puteti caza, dar asta in funtie de doritori.........pentru ziua de sambata 14.07.2012 inca se mai lucreaza, dar o sa va astepte o gramada de surprize

    Logan Club Brasov

    1.nairod - 1masina
    2.alex125 - 1masina

    Leave a comment:


  • loloatevistul
    replied
    Pot sa vin si eu?(pieton)

    Leave a comment:


  • cosmin_uau
    replied
    prezent si eu

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google