REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aleXpeed
    replied
    Evident ca daca multimea sta la cort, vin si eu, corturi aveti, eu nu am cort, dar la cat de mare sunt, incap in orice cort. Asa ca pregatiti onorurile si REGELE (adica CGK sau Mafalda) sa se teama. Fuego vine (eu)!

    Mare sef al!n, sa nu uiti painea, sarea si covorul rosu ca vin si totul trebuie sa fie perfect, clar? Altfel ma infurii pe ritmuri de heavy metal)))).

    Leave a comment:


  • dani55wss
    replied
    axy, vrei tu neaparat sa pierzi distractia de la corturi ? Mai gandeste-te...

    99% prezent si eu !

    Leave a comment:


  • alex125
    replied
    cazarea cum este? cat este pe noapte?

    Leave a comment:


  • andu_4all
    replied
    Lista si cu cei care doresc vizitarea uzinei
    (sa aveti buletinele la voi)

    1. alex125 + raluka04 - Logan Club Kronstadt
    2. Razvy + Sefa Casei + juniorul - Logan Club Cluj/Tm
    3. Andu_4all + încă o persoana (sper) - Logan Club București
    4.
    5.
    6.

    Leave a comment:


  • MariusDorin
    replied
    O RUGAMINTE nu mai copiati voi lista, scrieti intr-un post ce doriti, unde doriti, de la ce club si cati, si veti fi adaugati la lista de un organizator. Multumim.

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    Originally posted by Mario Popa View Post
    @Razvane: lasa toate rautacismele astea si pune-te pe lista, sa bem o bere impreuna, mai ales cu Fofonea. Distractia va fi la Maxim......
    Dracilor, veniiiiiiiimmmmm
    Mario, eu am fost primul pe lista, dar altii au avut grija sa ma puna pe ultima pozitie
    Fof-ule, nu mai fi suparat, ca nu-s frate cu mafalada, am spus pur si simplu un adevar, indiferent cine ce ar spune.

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    da-ti peste taste cu ploaia,frigul

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    eu ma conformez , tava din polistiren sa pluteasca pe apa cu "de`toate"
    daca si anul asta v`a fi frig+ploaie , e clar blestem.

    Leave a comment:


  • mauuu1987
    replied
    imi dati voie sa vin si eu ? ))) ;)

    Leave a comment:


  • Mario Popa
    replied
    Oricum, trebuie sa avem grija de Bobina, in caz ca vine, sa nu mai dea cu "grindina"
    @Aline: sa nu fie iar Viperu pe acolo ca se lasa din nou cu muzica pe alese

    Leave a comment:


  • al!n
    replied
    Sau sa auzi pe cineva facand liniute printre corturi

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    sa fie distractia la maxim , te cazezi cu baietii la cort ... sa auzi pe la 5-6 dimineata ... Manuleeeeeeee

    Leave a comment:


  • Mario Popa
    replied
    Distractia va fi la Maxim......
    Dracilor, veniiiiiiiimmmmm
    Last edited by sibianul; 25 June 2012, 08:13.

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    „Dizăle”, nu te risti sa o faci nationala?
    Nu de-alta, dar se pare ca Amara o sa pice, avand in vedere ca deja un organizator s-a retras, si lume pe lista nu prea e

    Leave a comment:


  • Mario Popa
    replied
    Voi face pe draq in patru sa fiu prezent la aceasta Regionala. Pe cea de anul treut am ratat-o, nu vreau sa mai fac aceeasi greseala. Cazare la Valentino, de vineri.
    Bafta la organizare. Sa curgaaaaaaaaaa beriiiliiiiiiiiiii

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google