Va mai rog inca o data.Cei care vizitati uzina, lasati-mi pe PM numele prenumele si ora la care doriti sa vizitati uzina.Altfel riscati sa nu intrati.
Pana maine la ora 10 trebuie sa predau lista.
REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie
Collapse
X
-
)) ... pei/... am un filtru conic pe corp clapeta si se cam incinge... .. si fara capota este ok.... deci se poate?
Leave a comment:
-
Poti sa dai si motorul jos daca vrei .... nu vad ce rost ar avea sa te dai fara capota, poate sa o infraneze putin!
Leave a comment:
-
Leave a comment:
-
Peste 3 zile la ora asta o sa fim acolo ... plecam pe la 19:30 din bucuresti! Sper sa nu facem mai mult de 2h ... sper sa nu rup masina prea mult pe gropile minune!
Leave a comment:
-
la concursul de masini " coafate " nu sunt acceptate masinile verzi
)
Leave a comment:
-
Salut.Originally posted by VAMPY View PostMultumesc , trebuie sa fiu la Carrefour Mioveni la ora 8 ? sambata?
carrefour pitesti
Leave a comment:
-
Multumesc mult . voi fi acolo sambata dimineata
. o zi placuta... sper sa nu plec singur din buc
.
Leave a comment:
-
programul complet al regionalei :Originally posted by VAMPY View PostMultumesc , trebuie sa fiu la Carrefour Mioveni la ora 8 ? sambata?
Leave a comment:
-
imi cer scuze dar eu numai pot venii de vineri, din cauza unor probleme ... ramane un loc liber la uzina
!
O sa vin de sambata dimineata !
Leave a comment:


. Nu de alta, dar sunt interesat
Leave a comment: