REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • al!n
    replied
    Va mai rog inca o data.Cei care vizitati uzina, lasati-mi pe PM numele prenumele si ora la care doriti sa vizitati uzina.Altfel riscati sa nu intrati.
    Pana maine la ora 10 trebuie sa predau lista.

    Leave a comment:


  • RAZVAN-005
    replied
    o sa-ti treaca )
    .... atunci cand vei fi la fata locului .

    Leave a comment:


  • VAMPY
    replied
    )) ... pei/... am un filtru conic pe corp clapeta si se cam incinge... .. si fara capota este ok.... deci se poate?

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    sa fie mai usoara masina...

    Leave a comment:


  • fuguletz
    replied
    Poti sa dai si motorul jos daca vrei .... nu vad ce rost ar avea sa te dai fara capota, poate sa o infraneze putin!

    Leave a comment:


  • VAMPY
    replied
    Se poate concura fara capota motor?

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Originally posted by VAMPY View Post
    Multumesc , trebuie sa fiu la Carrefour Mioveni la ora 8 ? sambata?
    Carrefour Pitesti sambata pana la 10

    Originally posted by RAZVAN-005 View Post
    la concursul de masini " coafate " nu sunt acceptate masinile verzi )
    In special cele verzi )))

    Originally posted by sorin_pss View Post
    urmareste aici si vezi cand pleaca baietii din bucuresti; poate te alaturi grupului

    p.s.s. Petrica, numarul ala are prea multe cifre.....pentru relatii suplimentare :d. Nu de alta, dar sunt interesat
    0732010800
    Last edited by DISSSEL; 11 July 2012, 00:41. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • fuguletz
    replied
    Peste 3 zile la ora asta o sa fim acolo ... plecam pe la 19:30 din bucuresti! Sper sa nu facem mai mult de 2h ... sper sa nu rup masina prea mult pe gropile minune!

    Leave a comment:


  • RAZVAN-005
    replied
    Originally posted by sorin_pss View Post
    urmareste aici si vezi cand pleaca baietii din Bucuresti; poate te alaturi grupului

    p.s.s. Petrica, numarul ala are prea multe cifre.....pentru relatii suplimentare . Nu de alta, dar sunt interesat
    la concursul de masini " coafate " nu sunt acceptate masinile verzi )

    Leave a comment:


  • PoRo
    replied
    Originally posted by VAMPY View Post
    Gata am inteles.. deci la carrefour pitesti la ora 8 si de acolo la moveni.. ms o sa fiu si eu
    Sambata Intre orele 8 - 10 la carrefour la intrare in pitesti cum iesi de pe autostrada este pe dreapta se vede.

    Leave a comment:


  • VAMPY
    replied
    Gata am inteles.. deci la carrefour pitesti la ora 8 si de acolo la moveni.. ms o sa fiu si eu
    Last edited by VAMPY; 10 July 2012, 15:48.

    Leave a comment:


  • Augustin-Yng
    replied
    Originally posted by VAMPY View Post
    Multumesc , trebuie sa fiu la Carrefour Mioveni la ora 8 ? sambata?
    Salut.
    carrefour pitesti

    Leave a comment:


  • VAMPY
    replied
    Multumesc mult . voi fi acolo sambata dimineata . o zi placuta... sper sa nu plec singur din buc .

    Leave a comment:


  • RAZVAN-005
    replied
    Originally posted by VAMPY View Post
    Multumesc , trebuie sa fiu la Carrefour Mioveni la ora 8 ? sambata?
    programul complet al regionalei :

    Leave a comment:


  • Dany_DNY
    replied
    imi cer scuze dar eu numai pot venii de vineri, din cauza unor probleme ... ramane un loc liber la uzina !

    O sa vin de sambata dimineata !

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google