REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie
Collapse
X
-
Sambata pe 14 o sa vin si eu la carrefour pitesti ....astept cu nerabdare sa va cunosc
Leave a comment:
-
si asa cred ca numai bucuresteni or sa fie , mai mult o regionala locala , bucuresti-arges.
maine la 9 eu cu ghiaurul ne punem in miscare.
Leave a comment:
-
Sa beti cate o bere si pt cei care au ramas pe acasa !
Distractie placuta !
Leave a comment:
-
nu stiu cum s-a asfaltat drumul de la uzina ca am fost azi acolo si e neschimbat ...
Leave a comment:
-
LOGAN CLUB PITESTI inca un participant chin3zu86...rog un moderator sa modifice in lista
Leave a comment:
-
eu am intrare permanenta in Dacia...
azi trec pe acolo sa vedem ce s-a mai facut
Leave a comment:
-
Cu placere.
Va anunt ca lista pentru vizitarea Uzinei Dacia s-a inchis.
Leave a comment:
-
Cu parere de rau tin sa anunt ca nu mai pot veni la regionala ! Au intervenit niste probleme personale
Leave a comment:

Leave a comment: