REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PoRo
    replied
    Drum bun celor care vin astazi va asteptam.

    Leave a comment:


  • Marian Ionut
    replied
    Sa aveti drum bun...

    Leave a comment:


  • Spooky
    replied
    Sambata pe 14 o sa vin si eu la carrefour pitesti ....astept cu nerabdare sa va cunosc

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    si asa cred ca numai bucuresteni or sa fie , mai mult o regionala locala , bucuresti-arges.
    maine la 9 eu cu ghiaurul ne punem in miscare.

    Leave a comment:


  • dani55wss
    replied
    Sa beti cate o bere si pt cei care au ramas pe acasa !

    Distractie placuta !

    Leave a comment:


  • fuguletz
    replied
    daca e plombat acum 1 si 2 ani ... e bine, merg cu 30 iar

    Leave a comment:


  • matheo66c
    replied
    Dentistu' ?

    Leave a comment:


  • RaDuFAN
    replied
    e plombat mai exact.

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    nu stiu cum s-a asfaltat drumul de la uzina ca am fost azi acolo si e neschimbat ...

    Leave a comment:


  • MariusDorin
    replied
    LOGAN CLUB PITESTI inca un participant chin3zu86...rog un moderator sa modifice in lista

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    eu am intrare permanenta in Dacia...
    azi trec pe acolo sa vedem ce s-a mai facut

    Leave a comment:


  • al!n
    replied
    Cu placere.
    Va anunt ca lista pentru vizitarea Uzinei Dacia s-a inchis.

    Leave a comment:


  • ghiaurul
    replied
    mersi al!n ptr colaborare si implicare! respect!

    Leave a comment:


  • andu_4all
    replied
    Cu parere de rau tin sa anunt ca nu mai pot veni la regionala ! Au intervenit niste probleme personale

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    pentru vizita la uzina ora 18
    Obrocea Florin
    Obrocea Calin

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google