REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DISSSEL
    replied
    Vesti bune prietenii.....strada unde se va desfasura concursul se va asfalta special pentru acest eveniment

    A trecut de stadiu de zvon
    Last edited by DISSSEL; 2 July 2012, 11:07. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • bitza_bik
    replied
    fac un efort si incerc sa ajung la timp pt regionala.sper vineri sa ajung in tara(poate vin cu bucurestiul )si sambata sa fiu prezent.i-am promis lu albinuta ca stam de vb nu d-alta .oricum la fotbal ajung))).petre trece-l si pe mau pe lista.succes cu organizarea.

    Leave a comment:


  • alex125
    replied
    eu vreau cazare doar vineri seara la Valentino...succes in continuare

    Leave a comment:


  • maryus_laudat
    replied
    Logan Club Kronstadt

    1. nairod - 1 masina
    2. alex125 - 1 masina
    3. dani55wss + ? ( ?=femeie )


    Logan Club Bucuresti

    1. CGK + Cristina - 1 masina (100%)
    2. Vampy - 1 masina
    3. Matheo - 1 masina
    4. Razvan Amza - 1 masina (cu hibridul sau SOS)
    5. DNY - 1 masina
    6. aleXpeed - 1 Distrigaz festina lente sau imi iau un taxi dci pana acolo (95% prezent)
    7. CataFOF-1 masina (la cort daca sunt persoane de comitet, daca nu, cazare)
    8. Fuguletz - 1 masina(la cort de preferat) daca nu cazare [pot veni de ex la cazare cu cainele?]
    9.sorin_pss - 1 masina, de sambata, la Valentino
    10. maryus_laudat - 1 masina( masina cort ) poasibil sa vin 50% de sambata
    .....
    69.

    LOGAN CLuB PITESTI

    1 dorin
    2 ionut cia
    3 disssel
    4 porno
    5 florin
    6 bunicu
    7 dayu
    8 uko
    9 jiji
    10 alex
    11 edi
    12 Daniel68

    Logan Club Mioveni

    1.KTL
    2.MCA
    3.PFM
    4.FAN
    5.ARA
    6.WNA
    7.RUW
    8.BMA
    9.WYD
    10.TMY
    11.YXA
    12.XJA
    13.AIC
    14.PUF
    15.VMC
    16.YMA
    17.BOB
    18.MSY
    19.FRJ
    .........
    100.

    Logan Club Ploiesti

    1. Razvan + Consoarta (fara copil de data asta ) campare la Bemo 90%

    Logan Club Cluj/Timisoara

    1.Razvy + Sefa casei + junioru - 1 Frigider

    Lista si cu cei care doresc vizitarea uzinei
    (sa aveti buletinele la voi)

    1. alex125 + raluka04 - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
    2. Razvy + Sefa Casei + juniorul - Logan Club Cluj/Tm
    3. Andu_4all + încă o persoana (sper) - Logan Club București
    4 Nairod+sefa la uzina!!! - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
    5.razvanamza - de la ora 18:00
    6. dani55wss - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
    __________________

    Leave a comment:


  • al!n
    replied
    Pai atunci o sa fie super.Abia astept:d

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Originally posted by cos_min_i View Post
    Concurs de accelerare - 3 clase 1.4;1.6;dci - 12.00 - 16.00 - tot la uzina ?
    tot la uzina - surpriza este ca zona de concunrs se va asfalta special pentru regionala

    Leave a comment:


  • mauuu1987
    replied
    si eu pe aceeasi lista

    Leave a comment:


  • Daniel68
    replied
    Ma inscriu si eu pe lista LC Pitesti.

    Ok .... esti pe lista de participare
    Last edited by sebi8ta; 27 June 2012, 22:21.

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    Logan Club Kronstadt

    1. nairod - 1 masina
    2. alex125 - 1 masina
    3. dani55wss + ? ( ?=femeie )


    Logan Club Bucuresti

    1. CGK + Cristina - 1 masina (100%)
    2. Vampy - 1 masina
    3. Matheo - 1 masina
    4. Razvan Amza - 1 masina (cu hibridul sau SOS)
    5. DNY - 1 masina
    6. aleXpeed - 1 Distrigaz festina lente sau imi iau un taxi dci pana acolo (95% prezent)
    7. CataFOF-1 masina (la cort daca sunt persoane de comitet, daca nu, cazare)
    8. Fuguletz - 1 masina(la cort de preferat) daca nu cazare [pot veni de ex la cazare cu cainele?]
    9.sorin_pss - 1 masina, de sambata, la Valentino
    .....
    69.

    LOGAN CLuB PITESTI

    1 dorin
    2 ionut cia
    3 disssel
    4 porno
    5 florin
    6 bunicu
    7 dayu
    8 uko
    9 jiji
    10 alex
    11 edi
    12 Daniel68

    Logan Club Mioveni

    1.KTL
    2.MCA
    3.PFM
    4.FAN
    5.ARA
    6.WNA
    7.RUW
    8.BMA
    9.WYD
    10.TMY
    11.YXA
    12.XJA
    13.AIC
    14.PUF
    15.VMC
    16.YMA
    17.BOB
    18.MSY
    19.FRJ
    .........
    100.

    Logan Club Ploiesti

    1. Razvan + Consoarta (fara copil de data asta ) campare la Bemo 90%

    Logan Club Cluj/Timisoara

    1.Razvy + Sefa casei + junioru - 1 Frigider

    Lista si cu cei care doresc vizitarea uzinei
    (sa aveti buletinele la voi)

    1. alex125 + raluka04 - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
    2. Razvy + Sefa Casei + juniorul - Logan Club Cluj/Tm
    3. Andu_4all + încă o persoana (sper) - Logan Club București
    4 Nairod+sefa la uzina!!! - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
    5.razvanamza - de la ora 18:00
    6. dani55wss - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
    Last edited by sebi8ta; 27 June 2012, 22:20.

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    vreau si eu cazare cele 2 zile, undeva cu aer conditionat sau macar umbra din belsug imi dati si mie pe PM ofertele?

    SOS nu vine, doar hibridu' .

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Nici un membru de la pitesti sau mioveni nu poate modifica sau edita acest topic asa ca o sa trebuiasca sa copiati lista si sa va adaugati la ea sau sa ne ajute un "verde"

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    nu va e mai usor sa copiati lista mare si sa va trece-ti acolo ...fie in lista de participare fie in lista de vizita la ora dorita ?

    Leave a comment:


  • PoRo
    replied
    Originally posted by alex125 View Post
    pentru cei care vin de vineri , la ce ora trebuie sa ajungem ca sa intram in uzina?
    Scrie mai sus

    VINERI

    -Vizita DACIA - Vizita va fi diferita de cele de anii trecuti
    prima vizita - 9.15-11.15 - 13 persoanre
    a2a vizita - 18.00-20.00 - 11persoane
    locurile sunt limitate asa ca se va intra in ordinea inscrierii

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    vreau sa ma inscriu in lista pentru vizita la DAcia de la ora 18.00

    1. razvanamza+sotia

    Leave a comment:


  • alex125
    replied
    pentru cei care vin de vineri , la ce ora trebuie sa ajungem ca sa intram in uzina?

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google