REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bitza_bik
    replied
    ia uimeste-ma

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    mai multe detalii maine

    Leave a comment:


  • Dany_DNY
    replied
    prezeeent si eu ! ... bafta la organizare !

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    In sfarsit ...

    Asteptam detalii ... orice ar fi prezent 100%

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    Era super misto daca se tinea la lansarea masinii. Sau ne pregatiti o mare surpriza?
    Oricum, vrem mai multe informatii si detalii, Eu sunt prezent 100% anul asta daca nu intervine ceva pe parcurs.

    Leave a comment:


  • nairod
    replied
    preezeeentt!!!!!! mult spor la organizare!

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    started a topic REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

    REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

    In 2012 nu stim daca va venii sfarsitul lumii dar sigur se va fabrica ultimul logan .
    Drept urmare loganistii din Pitesti si Mioveni va invita la REGIOANALA ARGES 2012
    Vor fi 3 zile de distractie cu concursuri,concerte ,balaceala,gratareala si binenteles surprize .
    Toate se vor realiza cu ajutorul PRIMARIEI MIOVENI si DACIA
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google