REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • al!n
    replied
    Sa ma cinstiti pe mine

    Leave a comment:


  • CRISTYpuff
    replied
    )) Si in ce consta treaba asta Cosmine , sa stim sa ne pregatim ))

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    Pufy , Madu - pentru transportul ala la regionala asta ma tineti ca pe un rege ...da?
    Last edited by sibianul; 25 June 2012, 08:12.

    Leave a comment:


  • CRISTYpuff
    replied
    Geo , esti absent ? :O- :-O

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    Haideti sa deschidem lista si cu cei care doresc vizitarea uzinei

    1. alex125 + raluka04 - Logan Club Kronstadt
    2. Razvy + Sefa Casei + juniorul - Logan Club Cluj/Tm
    3.
    4.
    5.
    Last edited by sibianul; 25 June 2012, 08:12.

    Leave a comment:


  • geo_ultras
    replied
    ii informez eu sa vina cgk-ule
    absent

    Leave a comment:


  • fuguletz
    replied
    Daca aud iar toata noaptea discutii despre o factura ii inec paia si pe GEO

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    lipsesc prietenii lui MVP ... manuleeee

    Leave a comment:


  • maryus_laudat
    replied
    O sa fie Foc De Tabara + MVP + Geo.
    Iar povesti si nebuni.
    Cred ca vin cu masina cort.

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    am nevoie de un numar de telefon al cuiva de la organizare pentru asigurarea serviciului medical. deci probabil prezent eu+sotia+1 persoana in Autosanitara. Daca cineva foarte apropiat mie ramane fara masina din varii motive, poate sa foloseasca hibridul pana acolo. gaz sa puna

    Leave a comment:


  • alex125
    replied
    Haideti sa deschidem lista si cu cei care doresc vizitarea uzinei

    1. alex125 + raluka04 - Logan Club Kronstadt
    2.
    3.
    4.
    5.

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    eram rosu de ziua de la piscina, te uiti prea mult in gura lu` mcd
    deci sa vad in dreptul tau la nick acolo ca ai pus optiunea CORT.

    Leave a comment:


  • al!n
    replied
    Originally posted by CataFOF View Post
    tu sa taci, ca oricum la 2 beri cauti drumu` spre casa.
    cauta cort si stai cu noi acolo.
    Cine vorbea....tu din 2 beri te inrosesti la fata si aberezi grupa mare))

    Leave a comment:


  • aleXpeed
    replied
    Eu la cort, iar daca nu, in masina cu A/C-ul pe 4 langa cortul vostru sa va manance tantarii si sa nu puteti dormi de caldura))))))). Daca nu, cazare, dar nu cred).

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    Originally posted by al!n View Post
    fofonea la cort cred ca vom fi aceeasi gasca ca intodeauna, nu cred ca ai de ce sa te cazezi la hotel...
    tu sa taci, ca oricum la 2 beri cauti drumu` spre casa.
    cauta cort si stai cu noi acolo.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google