REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razvy
    replied
    sa ne dai te rog si o lista de pret si un cont unde sa viram banii

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    si eu prezent la regionala. De sambata, la Valentino

    Leave a comment:


  • Dany_DNY
    replied
    ok, spor in continuare la organizare !

    Leave a comment:


  • MariusDorin
    replied
    In functie de locatia finala o sa va spun si distanta

    Leave a comment:


  • Dany_DNY
    replied
    pe ce distanta vor fii liniutele ?

    Leave a comment:


  • MariusDorin
    replied
    Mai e de lucrat cu locatia concursului, cum apar noutati anutam

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    Concurs de accelerare - 3 clase 1.4;1.6;dci - 12.00 - 16.00 - tot la uzina ?

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    REGIONALA ARGES 2012


    VINERI

    -Vizita DACIA - Vizita va fi diferita de cele de anii trecuti
    prima vizita - 9.15-11.15 - 13 persoanre
    a2a vizita - 18.00-20.00 - 11persoane
    locurile sunt limitate asa ca se va intra in ordinea inscrierii
    ......lista....
    1.
    2.

    -Camparea,cazarea invitatilor

    SAMBATA

    -Primirea Invitatilor -CARRFOUR - 08.00 - 10.00
    -Sosirea pe platforma Dacia , inscrieri la concur - 11.00 - 12.00
    -Concurs de accelerare - 3 clase 1.4;1.6;dci - 12.00 - 16.00
    -Festivitate de primiere - premii surpriza
    -Surprize
    -Concert - invitati speciali trupa VAMA

    -Fotbal,gratareala,balaceala

    -Camparea,cazarea invitatilor


    DUMINICA

    -gratareala,balaceala,poze cu campionii

    Leave a comment:


  • nairod
    replied
    Nairod+sefa la uzina!!!
    cazare la Valentino!!
    AMR 18 ZILE!!!!

    Leave a comment:


  • Marian Ionut
    replied
    Cata... Respect! Nu cred ca ai refuza vvreodata o partida de fotbal. Sa speram ca o sa ne strangem mai multi... Nu ca anul trecut 10 persoane.

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    ce zi , cate ore?
    seara banuiesc nu? pe racoare.

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Nu conteaza ca se numeste nationala ....regionala.....etc...important e sa ne distram
    deci astazi am rezolvat una din problemele arzatoare ale regionalei...am rezervat terenul de fotbal

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    vizita mereu a fost vinerea in jurul pranzului ...
    Distri - vorbim la fata locului ... sa vezi ce te alerg "acolosa" pe izlazul de la Piscani

    Leave a comment:


  • search_me71
    replied
    Vizitarea uzinei Dacia inteleg ca va fi in data de 13 iulie...
    La ce ora ?! Care este locatia de intalnire ?! ... etc. etc.
    ... detalii !!!

    Leave a comment:


  • DB 48 COS
    replied
    Cred ca vin si eu cu domnu aviatorul76 dar duminca pe 15 iulie 2012.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google