aoleu andule, sa lasi telefonu acasa ... iar va fi dezmat ... si acum am cu cine
Disel - sa pui si aici poza frumoasa si sa modifici programul
REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie
Collapse
X
-
Lista si cu cei care doresc vizitarea uzinei (sa aveti buletinele la voi)
1. alex125 + raluka04 - Logan ClubKronstadt- vinerisearade laora18:00
2. Razvy + Sefa Casei + juniorul - Logan Club Cluj/Tm
3. Andu_4all + încă o persoana (sper) - Logan Club București - vineri seara de la ora 18:00
4 Nairod+sefa la uzina!!! - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
5.dany dny- de la ora 18:00
6. dani55wss- Logan ClubKronstadt- vinerisearade laora18:00
7. alexutzu
Leave a comment:
-
salutare!!..din pacate nu voi putea ajunge vineri dupa masa la vizita uzinei dacia..imi pare enorm de rau dar asta este.. as ruga pe cineva sa ma stearga de pe lista sa fac altor persoane care vor sa vada uzina..


Leave a comment:
-
Intrebare! La concursul de accelerare se mai face grupa speciala? Sa zic strict legat de mine, un logan cu alta caroserie ....
Leave a comment:
-
deocamdata da, pana sambata asta trebuie sa stim exact cate ore rezervam si de la ce ora - asta depinde si de voi
eu am propus pe racoare 22-00
Leave a comment:
-
mai intreb o data, terenul de fotbal este inchiriat ca anul trecut 2 ore?
Leave a comment:
-
DA.........Originally posted by Tudor TDr View PostIntrebare intrebatoare
. Se poate venii si cu sandero pentru concurs ?
Baza de agrement "Bemo"
Un restaurant excelent ,si pe langa asta mai poti face si o baie zdravana de soare ,dar si o "balaceala" serioasa in bazin iar seara intre gratareala si focul de tabara terenul de fotbal ne asteapta pentru miscare
Leave a comment:
-
Intrebare intrebatoare
. Se poate venii si cu sandero pentru concurs ?
Leave a comment:
-
Lista si cu cei care doresc vizitarea uzinei
(sa aveti buletinele la voi)
1. alex125 + raluka04 - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
2. Razvy + Sefa Casei + juniorul - Logan Club Cluj/Tm
3. Andu_4all + încă o persoana (sper) - Logan Club București
4 Nairod+sefa la uzina!!! - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
5.dany dny- de la ora 18:00
6. dani55wss - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
7. alexutzu
in afara de alex toata lumea de la 18
Leave a comment:
-
Daca imi faceti si mie rost de un permis ma bag si eu la liniute ca al meu e la baietii cu cascheta
Leave a comment:
-
ban 4 everOriginally posted by cos_min_i View PostAm stabilit cu FOF ca noi nu participam la accelerare ...
))) ca sa citez pe cineva
REGIONALA ARGES 2012
VINERI
-Vizita DACIA - Vizita va fi diferita de cele de anii trecuti
prima vizita - 9.15-11.15 - 13 persoanre
a2a vizita - 18.00-20.00 - 11persoane
locurile sunt limitate asa ca se va intra in ordinea inscrierii
-Camparea,cazarea invitatilor
SAMBATA
-Primirea Invitatilor -CARREFOUR - 08.00 - 10.00
-Sosirea pe platforma Dacia , inscrieri la concur - 11.00 - 12.00
-Concurs de accelerare - 3 clase 1.4;1.6;dci - 12.00 - 16.00
SURPRIZA DIN PARTEA ORGANIZATORILOR
-Festivitate de primiere 17.00 - premii surpriza
-Surprize
-Concert - invitati speciali trupa VAMA
-Fotbal,gratareala,balaceala
-Camparea,cazarea invitatilor
DUMINICA
-gratareala,balaceala,poze cu campionii
Pentru cei care vor sa se cazeze la hotel
HOTEL VALENTINO
Tarife si oferte - INCLUDE MIC DEJUN
APARTAMENT
150 LEI/NOAPTE
CAMERA DUBLA
140 LEI/NOAPTE
CAMERA SINGLE
120 LEI/NOAPTE
Leave a comment:
-
nu mai ajung
deci ramane un loc liber la vizita in uzina. astept o bere de la norocos
Leave a comment:

Leave a comment: