REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cos_min_i
    replied
    aoleu andule, sa lasi telefonu acasa ... iar va fi dezmat ... si acum am cu cine

    Disel - sa pui si aici poza frumoasa si sa modifici programul

    Leave a comment:


  • andu_4all
    replied
    Lista si cu cei care doresc vizitarea uzinei (sa aveti buletinele la voi)

    1. alex125 + raluka04 - Logan ClubKronstadt- vinerisearade laora18:00
    2. Razvy + Sefa Casei + juniorul - Logan Club Cluj/Tm
    3. Andu_4all + încă o persoana (sper) - Logan Club București - vineri seara de la ora 18:00
    4 Nairod+sefa la uzina!!! - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
    5.dany dny- de la ora 18:00
    6. dani55wss- Logan ClubKronstadt- vinerisearade laora18:00
    7. alexutzu

    Leave a comment:


  • nairod
    replied
    salutare!!..din pacate nu voi putea ajunge vineri dupa masa la vizita uzinei dacia..imi pare enorm de rau dar asta este.. as ruga pe cineva sa ma stearga de pe lista sa fac altor persoane care vor sa vada uzina..

    Leave a comment:


  • fuguletz
    replied
    Intrebare! La concursul de accelerare se mai face grupa speciala? Sa zic strict legat de mine, un logan cu alta caroserie ....

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    deocamdata da, pana sambata asta trebuie sa stim exact cate ore rezervam si de la ce ora - asta depinde si de voi
    eu am propus pe racoare 22-00

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    mai intreb o data, terenul de fotbal este inchiriat ca anul trecut 2 ore?

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Originally posted by Tudor TDr View Post
    Intrebare intrebatoare . Se poate venii si cu sandero pentru concurs ?
    DA.........

    Baza de agrement "Bemo"
    Un restaurant excelent ,si pe langa asta mai poti face si o baie zdravana de soare ,dar si o "balaceala" serioasa in bazin iar seara intre gratareala si focul de tabara terenul de fotbal ne asteapta pentru miscare
    Last edited by DISSSEL; 3 July 2012, 01:34. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • FANE_CLK
    replied
    Poate apar si eu sambata....

    Leave a comment:


  • Tudor TDr
    replied
    Intrebare intrebatoare . Se poate venii si cu sandero pentru concurs ?

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Lista si cu cei care doresc vizitarea uzinei
    (sa aveti buletinele la voi)

    1. alex125 + raluka04 - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
    2. Razvy + Sefa Casei + juniorul - Logan Club Cluj/Tm
    3. Andu_4all + încă o persoana (sper) - Logan Club București
    4 Nairod+sefa la uzina!!! - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
    5.dany dny- de la ora 18:00
    6. dani55wss - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
    7. alexutzu

    in afara de alex toata lumea de la 18
    Last edited by DISSSEL; 2 July 2012, 19:41. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Al3x
    replied
    Daca imi faceti si mie rost de un permis ma bag si eu la liniute ca al meu e la baietii cu cascheta

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Originally posted by cos_min_i View Post
    Am stabilit cu FOF ca noi nu participam la accelerare ...
    ban 4 ever ))) ca sa citez pe cineva

    REGIONALA ARGES 2012

    VINERI

    -Vizita DACIA - Vizita va fi diferita de cele de anii trecuti
    prima vizita - 9.15-11.15 - 13 persoanre
    a2a vizita - 18.00-20.00 - 11persoane

    locurile sunt limitate asa ca se va intra in ordinea inscrierii

    -Camparea,cazarea invitatilor

    SAMBATA

    -Primirea Invitatilor -CARREFOUR - 08.00 - 10.00
    -Sosirea pe platforma Dacia , inscrieri la concur - 11.00 - 12.00
    -Concurs de accelerare - 3 clase 1.4;1.6;dci - 12.00 - 16.00

    SURPRIZA DIN PARTEA ORGANIZATORILOR

    -Festivitate de primiere 17.00 - premii surpriza
    -Surprize
    -Concert - invitati speciali trupa VAMA
    -Fotbal,gratareala,balaceala

    -Camparea,cazarea invitatilor


    DUMINICA

    -gratareala,balaceala,poze cu campionii


    Pentru cei care vor sa se cazeze la hotel
    HOTEL VALENTINO


    Tarife si oferte - INCLUDE MIC DEJUN

    APARTAMENT
    150 LEI/NOAPTE

    CAMERA DUBLA
    140 LEI/NOAPTE

    CAMERA SINGLE
    120 LEI/NOAPTE
    Last edited by DISSSEL; 2 July 2012, 14:54. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    nu mai ajung deci ramane un loc liber la vizita in uzina. astept o bere de la norocos

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    Am stabilit cu FOF ca noi nu participam la accelerare ...

    Leave a comment:


  • Dany_DNY
    replied
    suuper tare ! Abia astept

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google