REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Canto
    replied
    A iesit foarte frumos - multumim organizatorilor si tututuror care au participat - s-a vorbit, s-a ascultat, s-au facut liniute si diferite concursuri, bazin, fotbal samd.

    p.s.: Multumim pentru premii si speram sa repetam evenimentul si la anu
    ps.2: uko ms de film

    Leave a comment:


  • pipan
    replied
    putini,dar frumos!!...felicitarile mele pt organizatori si sa ne vedem cu bine si la anu!

    Leave a comment:


  • uko
    replied
    da, adevarul ca am fost mult mai putini decat anul trecut

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    putinei....

    Leave a comment:


  • uko
    replied
    pana una alta un filmulet de inceput

    Leave a comment:


  • RAZVAN-005
    replied
    le arhivati si le puneti ca pachet zip

    Leave a comment:


  • uko
    replied
    asta incerc si eu, dar la mine nu mai functioneaza transfer.ro

    Leave a comment:


  • marius-MSY
    replied
    pentru poze cine ma poate ajuta si pe mine sa le urc pe toate odata?am in jur de 200 de poze si nu pot sa stau sa le urc pe fiecare in parte

    Leave a comment:


  • VAMPY
    replied
    ...........
    Attached Files

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    Nu avem oairless la Bemo

    Schimbari pro fata de precedentele editii..

    Cronometrare la cursa de accelerare
    Organizare mult mai buna

    Aline daca usi pune axa Lau ... se termina smecheria

    Anul acesta a fost toata lumea golita, softata ...
    Last edited by cos_min_i; 15 July 2012, 07:41.

    Leave a comment:


  • cosmin_uau
    replied
    poze vrem nu pune nimeni

    Leave a comment:


  • al!n
    replied
    Si mai ales participantilor.Indiferent de au castigat sau nu.
    Multumesc Vampy.

    Leave a comment:


  • mauuu1987
    replied
    chiar frumos! felicitari tuturor castigatorilor!

    Leave a comment:


  • CRISTYpuff
    replied
    Suuuuuuper ....sa tot facem deastea.

    Leave a comment:


  • VAMPY
    replied
    ... foarte tare a fost .. bravo alin pentru 1.4 ala blana .. ... la cat mai multe evenimente

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google