Bine ca te-am vazut la timp ...salvamarii aveau timp de filmari ...
Asteptam mai multe poze de la Regionala ,Filme , Reportaje ...am vazut ca erau camere peste tot ...
REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie
Collapse
X
-
Mi-a placut si voi mai reveni cu drag. Pacat ca n-am avut cu ce sa ma dau la liniute, m-am dat cu a lui DNY..
Tin sa-i MULTUMESC FOARTE MULT lui Cosmin CGK pentru faptul ca mi-a salvat viata, altfel ma innecam la 3.5 metri... caterinci caterinci, ca nu sariti si voi dar nu ma credea nimeni ca nu stiu sa innot deloc. Aveam impresia ca si acolo era apa de 1 metru jumate.
Leave a comment:
-
-
Si eu am ajuns cu bine acasa. Organizare buna, iar baia de la piscina ne-a racorit un pic dupa ce am stat in soare pentru liniute. Pacat insa ca nu au exista la uzina si locuri de hidratare.
Leave a comment:
-
bai ! a fost misto la MEOVENI ... revenim cu drag ... felicitari dezorganizatorilor ... numai bine
Leave a comment:
-
Salut,din pacate nu am putut ajunge,nu a putut aviatorul76 sa vina si restul colegilor au avut treaba,poate la anul.
Felicitari organizatorilor!
Leave a comment:
-
cateva cadre de la mineAttached Files- ForumRunner_20120715_225829.png (382.0 KB, 191 views)
- ForumRunner_20120715_225840.png (463.0 KB, 190 views)
- ForumRunner_20120715_225853.png (479.6 KB, 191 views)
- ForumRunner_20120715_225906.png (486.6 KB, 189 views)
- ForumRunner_20120715_225921.png (519.2 KB, 187 views)
- ForumRunner_20120715_225937.png (358.0 KB, 132 views)
Leave a comment:
-
Felicitari organizatorilor pentru toate eforturile depuse.Katalin, Petrica, Poro, DRN, Mau, Ionut, uko, alex,etc,etc, : RESPECT.
Din partea copiilor mei, MULTUMIRI si multi pupici celor care au reusit sa ii aduca pe Andreea Balan si pe Hara, pentru un concert incendiar pana in miez de noapte.
Multumesc pentru premiul acordat( daca e vreun diselar ce a primit schimb de ulei pentru benzinar, sa ma contacteze pentru schimb; n-am ce face cu ulei diesel
)
Ca sfat pentru oficialitati, pana data viitoare poate asfalteaza drumul Pitesti-Mioveni, ca am reusit sa las din prag pe drum
Celelalte minusuri pleaca in totalitate spre Valentino.......Last edited by sorin_pss; 15 July 2012, 22:08.
Leave a comment:
-
Leave a comment:
-
opa inca un logan cu jante ca a mele:P, e bine ca v-ati distrat , poate la anu ajung si eu la Mioveni
Leave a comment:

Leave a comment: