REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cos_min_i
    replied
    Bine ca te-am vazut la timp ...salvamarii aveau timp de filmari ...

    Asteptam mai multe poze de la Regionala ,Filme , Reportaje ...am vazut ca erau camere peste tot ...

    Leave a comment:


  • aleXpeed
    replied
    Mi-a placut si voi mai reveni cu drag. Pacat ca n-am avut cu ce sa ma dau la liniute, m-am dat cu a lui DNY..

    Tin sa-i MULTUMESC FOARTE MULT lui Cosmin CGK pentru faptul ca mi-a salvat viata, altfel ma innecam la 3.5 metri... caterinci caterinci, ca nu sariti si voi dar nu ma credea nimeni ca nu stiu sa innot deloc. Aveam impresia ca si acolo era apa de 1 metru jumate.

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    ne bucuram ca va placut si speram sa ne vedem si cu alte ocazii

    Leave a comment:


  • uko
    replied
    pozele de la mine le puteti descarca de aici: http://fbx.ro/9cmlr7ihbok1wbcu

    Leave a comment:


  • Doc
    replied
    Si eu am ajuns cu bine acasa. Organizare buna, iar baia de la piscina ne-a racorit un pic dupa ce am stat in soare pentru liniute. Pacat insa ca nu au exista la uzina si locuri de hidratare.

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    bai ! a fost misto la MEOVENI ... revenim cu drag ... felicitari dezorganizatorilor ... numai bine

    Leave a comment:


  • DB 48 COS
    replied
    Salut,din pacate nu am putut ajunge,nu a putut aviatorul76 sa vina si restul colegilor au avut treaba,poate la anul.
    Felicitari organizatorilor!

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    cateva cadre de la mine
    Attached Files

    Leave a comment:


  • MariusDorin
    replied
    Ne bucuram ca va placut

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    Felicitari organizatorilor pentru toate eforturile depuse.Katalin, Petrica, Poro, DRN, Mau, Ionut, uko, alex,etc,etc, : RESPECT.
    Din partea copiilor mei, MULTUMIRI si multi pupici celor care au reusit sa ii aduca pe Andreea Balan si pe Hara, pentru un concert incendiar pana in miez de noapte.
    Multumesc pentru premiul acordat( daca e vreun diselar ce a primit schimb de ulei pentru benzinar, sa ma contacteze pentru schimb; n-am ce face cu ulei diesel )
    Ca sfat pentru oficialitati, pana data viitoare poate asfalteaza drumul Pitesti-Mioveni, ca am reusit sa las din prag pe drum
    Celelalte minusuri pleaca in totalitate spre Valentino.......
    Last edited by sorin_pss; 15 July 2012, 22:08.

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    ce-ati vazut un uzila la Dacia?

    Leave a comment:


  • alexutzu1
    replied
    foarte frumos...

    Leave a comment:


  • marius-MSY
    replied


    linkul catre poze si filmulete

    Leave a comment:


  • hmv86
    replied
    opa inca un logan cu jante ca a mele:P, e bine ca v-ati distrat , poate la anu ajung si eu la Mioveni

    Leave a comment:


  • uko
    replied
    Ne bucuram ca v-ati simtit bine

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google