REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al3x
    replied
    Originally posted by ghiaurul View Post
    la gramada! fiecare isi ia portia! primul folder!


    hai ca merge si asta! aici sunt toateeeee!
    http://fastupload.ro/b96b9568d5a148e...f9bb6dcb0.html

    Ghiaurule linku al 2 lea nu merge...ce-l putin la mine...

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Originally posted by fuguletz View Post
    A fost super bine la regionala ca si in anii trecuti, am fost cam putini dar tot a fost distractie.
    Sambata cand am ajuns la piscina venise cineva cu un logan argintiu de HD, duminica dimineata l-a mai vazut cineva?
    Felicitari organizatorilor si dezorganizatorilor!
    ti a sters ana memoria de tot))) colegul de la deva a plecat de dimineata la mare

    Leave a comment:


  • uko
    replied
    un alt link despre acest eveniment: http://www.daciagroup.com/noutati/st...e-ziua-frantei

    Leave a comment:


  • Doc
    replied
    Originally posted by CataFOF View Post
    cum nu ? de pavilionul rosu cu lazile pline cu gheata ai uitat ?
    la fel de frumos ca si in anii trecuti , piscina a fost ce trebuia.
    De astea trebuia sa se ocupe organizatorul, nu cei din LCB. La cat de cald a fost la ora aia, ar fi facut vanzare la apa si sucuri in 2-3 ore cat pentru un weekend.

    Leave a comment:


  • RaDuFAN
    replied
    Am gasit si un reportaj






    Sau link direct , http://www.youtube.com/watch?v=PmH_E_9wjBo

    Leave a comment:


  • ghiaurul
    replied
    la gramada! fiecare isi ia portia! primul folder!


    hai ca merge si asta! aici sunt toateeeee!
    Last edited by ghiaurul; 16 July 2012, 20:59. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • uko
    replied
    din cate am inteles eu trebuia sa plece la prima ora

    pozele care nu mai mergeau descarcate http://fastupload.ro/7d4a4969833ed16...18e86e5ff.html
    Last edited by uko; 16 July 2012, 20:37.

    Leave a comment:


  • fuguletz
    replied
    A fost super bine la regionala ca si in anii trecuti, am fost cam putini dar tot a fost distractie.
    Sambata cand am ajuns la piscina venise cineva cu un logan argintiu de HD, duminica dimineata l-a mai vazut cineva?
    Felicitari organizatorilor si dezorganizatorilor!

    Leave a comment:


  • KaTaLyn
    replied
    Multumim frumos si pentru la anul, sper sa ne trangem si mai multi

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    Originally posted by Doc View Post
    . Pacat insa ca nu au exista la uzina si locuri de hidratare.
    cum nu ? de pavilionul rosu cu lazile pline cu gheata ai uitat ?
    la fel de frumos ca si in anii trecuti , piscina a fost ce trebuia.

    Leave a comment:


  • uko
    replied
    Originally posted by marius-MSY View Post
    zice ca fisierul a fost sters de catre utilizator
    nu stiu ce s-a intamplat, oricum bine ca mi-ai spus, diseara o sa incerc sa le repun

    Leave a comment:


  • Daniel68
    replied
    Ca si in anii trecuti, regionala a fost un succes. Sper sa putem repeta si in anii viitori evenimentul. Organizatorii au fost super (Dissel, Katalin), iar participantii la inaltime ca de obicei (caterinca, glume, buna dispozitie, masini adevarate, etc.).
    Sper sa ne puem vedea si cu alte ocazii, iar criza sa nu ne afecteze. Mult succes baieti si fete!!!

    Leave a comment:


  • maryus_laudat
    replied
    Felicitari si tineti tot asa regionalele.

    Leave a comment:


  • marius-MSY
    replied
    Originally posted by uko View Post
    pozele de la mine le puteti descarca de aici: http://fbx.ro/9cmlr7ihbok1wbcu
    zice ca fisierul a fost sters de catre utilizator

    Leave a comment:


  • ghiaurul
    replied
    Originally posted by aleXpeed View Post
    Mi-a placut si voi mai reveni cu drag. Pacat ca n-am avut cu ce sa ma dau la liniute, m-am dat cu a lui DNY..

    Tin sa-i MULTUMESC FOARTE MULT lui Cosmin CGK pentru faptul ca mi-a salvat viata, altfel ma innecam la 3.5 metri... caterinci caterinci, ca nu sariti si voi dar nu ma credea nimeni ca nu stiu sa innot deloc. Aveam impresia ca si acolo era apa de 1 metru jumate.
    auzi explicatia lui alexpeed;am vazut eu ca scria 3,5 m dar am crezut ca e lungimea la bazin!faceai liniute in bazin???

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google