REGIONALA ARGES 2012 - 13-14-15 Iulie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VAMPY
    replied
    Multumesc , trebuie sa fiu la Carrefour Mioveni la ora 8 ? sambata?

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    Originally posted by VAMPY View Post
    Salut. Sunt din Bucuresti.. si e prima data cand vin ...doar pe 14... mai pleaca cineva din Bucuresti pe 14 ? pentru ca nu stiu sa ajung... adica nu stiu nici unde se tine ... Pitesti sau Mioveni ... Daca pleca cineva si vrea sa imi fie ghid 0727876376 sau vampy_my@yahoo.com Multumesc. ..
    urmareste aici si vezi cand pleaca baietii din Bucuresti; poate te alaturi grupului

    p.s.s. Petrica, numarul ala are prea multe cifre.....pentru relatii suplimentare . Nu de alta, dar sunt interesat
    Last edited by sorin_pss; 10 July 2012, 15:20.

    Leave a comment:


  • alex125
    replied
    si eu am scris mai sus ca nu mai pot ajunge si nu am fost sters de pe lista.

    1. Andu_4all + încă o persoana (sper) - Logan Club București - vineri seara de la ora 18:00
    2.dany dny- de la ora 18:00
    3. alexutzu
    4.gaby'92[/QUOTE]

    Leave a comment:


  • al!n
    replied
    Cei care vizitati uzina lasati-mi pe PM numele, prenumele vostru si ora dorita.

    Leave a comment:


  • RAZVAN-005
    replied
    Mioveni - destinatie finala
    poate te ajuta :

    Leave a comment:


  • VAMPY
    replied
    Salut. Sunt din Bucuresti.. si e prima data cand vin ...doar pe 14... mai pleaca cineva din Bucuresti pe 14 ? pentru ca nu stiu sa ajung... adica nu stiu nici unde se tine ... Pitesti sau Mioveni ... Daca pleca cineva si vrea sa imi fie ghid 0727876376 sau vampy_my@yahoo.com Multumesc. ..

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    Din pacate si eu trebuie sa ma scot de pe lista din cauza unor probleme in familie.

    1. alex125 + raluka04 - Logan ClubKronstadt- vinerisearade laora18:00
    2. Andu_4all + încă o persoana (sper) - Logan Club București - vineri seara de la ora 18:00
    3.dany dny- de la ora 18:00
    4. alexutzu
    5.gaby'92

    Leave a comment:


  • nairod
    replied
    va rog sa ma stregeti de pe lista de vizita la uzina,,am scris si acum ceva timp..dar nu m-ati sters..cu siguranta sunt alti doritori si sa nu ii incurc!!

    Leave a comment:


  • Bobo12
    replied
    Ma inscriu si eu pe lista de prezenta. Incepand de sambata.

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    REGIONALA ARGES 2012
    VINERI

    -Vizita DACIA - Vizita va fi diferita de cele de anii trecuti
    prima vizita - 9.15-11.15 - 13 persoanre
    a2a vizita - 18.00-20.00 - 11persoane

    locurile sunt limitate asa ca se va intra in ordinea inscrierii

    -Camparea,cazarea invitatilor

    SAMBATA

    -Primirea Invitatilor -CARREFOUR - 08.00 - 10.00
    -Sosirea pe platforma Dacia , inscrieri la concurs - 11.00 - 12.00
    -Concurs de accelerare - 3 clase 1.4;1.6;dci - 12.00 - 16.00

    SURPRIZA DIN PARTEA ORGANIZATORILOR

    -Festivitate de primiere 17.00 - premii surpriza
    -Surprize
    -Concert - invitati speciali trupa VAMA
    -Fotbal,gratareala,balaceala

    -Camparea,cazarea invitatilor


    DUMINICA

    -gratareala,balaceala,poze cu campionii


    Pentru cei care vor sa se cazeze la hotel
    HOTEL VALENTINO



    Tarife si oferte - INCLUDE MIC DEJUN

    APARTAMENT
    150 LEI/NOAPTE

    CAMERA DUBLA
    140 LEI/NOAPTE

    CAMERA SINGLE
    120 LEI/NOAPTE

    !!!!!PENTRU CEI CARE NU PARTICIPA LA CONCURSUL DE ACCELERARE !!!!!!
    Se vor alege cate 2 masini din fiecare club pentru a fi expuse in centrul orasului - la final cea mai rujata ,coafata,etc va primii un premiu

    pentru detalii suplimentare
    07320101800

    sambata seara - foc de tabara
    Last edited by DISSSEL; 9 July 2012, 09:50. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • matheo66c
    replied
    Am facut rezervare la Valentino,ne revedem acolo
    O sa vin cu masina putin "peticita" ,ca deh,baba sufera la batranete

    Leave a comment:


  • gaby'92
    replied
    Lista si cu cei care doresc vizitarea uzinei (sa aveti buletinele la voi)

    1. alex125 + raluka04 - Logan ClubKronstadt- vinerisearade laora18:00
    2. Razvy + Sefa Casei + juniorul - Logan Club Cluj/Tm
    3. Andu_4all + încă o persoana (sper) - Logan Club București - vineri seara de la ora 18:00
    4 Nairod+sefa la uzina!!! - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
    5.dany dny- de la ora 18:00
    6. alexutzu
    7.gaby'92

    Leave a comment:


  • alex125
    replied
    Din cauza unor probleme personale nu mai pot ajunge la regionala. Imi pare rau, distractie placuta

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    am rezolvat-o la valentino cu cazarea. Ne vedem sambata dimineata

    Leave a comment:


  • dani55wss
    replied
    Lista si cu cei care doresc vizitarea uzinei (sa aveti buletinele la voi)

    1. alex125 + raluka04 - Logan ClubKronstadt- vinerisearade laora18:00
    2. Razvy + Sefa Casei + juniorul - Logan Club Cluj/Tm
    3. Andu_4all + încă o persoana (sper) - Logan Club București - vineri seara de la ora 18:00
    4 Nairod+sefa la uzina!!! - Logan Club Kronstadt - vineri seara de la ora 18:00
    5.dany dny- de la ora 18:00
    6. alexutzu

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google