Accidente, Tamponari, Avarieri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Accidente, Tamponari, Avarieri

    Pe acest topic punem doar poze/link-uri etc ale accidentelor petrecute in brasov.

    Incep eu. Din pacate, Serban Huidu e urmarit numai de ghinioane.

    Update 16:20 - Şerban Huidu rămâne internat la spital şi urmează să fie audiat luni.Update 15:45 - Bărbatul grav rănit în accidentul provocat de Şerban Huidu este în comă indusă, conform Mediafax.Update...


    o poza disponibila aici: http://www.evz.ro/detalii/stiri/acci...it-949923.html

    si imagini la tv in direct, la iREALITATEA.
    Last edited by B 83 RMJ; 16 October 2011, 13:49.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

  • #2
    Chiar vroiam sa vad un topic cu asta, iar in caz contrar aveam de gand sa fac eu unul. Stiti de ce? Pentru ca sunt curios ce o sa-i faca lui Huidu. Daca va fi gasit vinovat sunt sigur 100% ca nu va scapa... In cel mai fericit caz sa-l scoata ca e "nebun" in urma accidentului. Eu cred ca astea sunt blesteme din partea celor de care a facut misto el prin emisiuni. Abia astept sa vad ce ii vor face.

    L.E: Imi cer scuze daca am postat gresit. Nu mai deschid altu' pentru ca o sa se discute aici ai sa vezi . Daca nu atunci voi deschide unu pe tema asta.
    Last edited by maestrupiersic; 16 October 2011, 14:00.

    Comment


    • #3
      topicul e doar pentru accidentele din brasov, si pentru toate accidentele, nu pentru cel cu huidu de azi. poti sa deschizi un topic pe aceasta tema daca te intereseaza, undeva pe forum (la discutii generale eventual). accidentul a avut loc in brasov, si de aceea l-am postat.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        Originally posted by maestrupiersic View Post
        sunt curios ce o sa-i faca lui Huidu. Daca va fi gasit vinovat sunt sigur 100% ca nu va scapa... .
        esti 100% sigur ca nu va scapa ? eu sunt 100 % sigur ca va scapa cu basma curata, poate un dosar penal bla bla, eu l-as baga in puscarie, nu le mai ajunge viteza frate, si aici ma refer in general, uitandu-ma ce-i pe strazile noastre :|
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #5
          pai cica nu avea viteza...pacat de baiatul asta ca e urmarit de ghinoane...cu siguranta va fi condamnat si neavand antecedente va primi o pedeapsa cu suspendare...dar este tragic ca va trebui sa traiasca cu gandul ca a omorat doi oameni...
          My ride

          Comment


          • #6
            vrajile lu zovaranca
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              sa stii ca sunt sanse mari sa fie acum in extaz chestiia aia numita zavoranu ...probabil are orgasm printre mormintele de la cimintirul ei cu papusa voodoo a lui serban intr-o mana si cu cea a lui pepe in cealalta... o nonvaloare si chupacabra de zavoranu...
              My ride

              Comment


              • #8
                blastemele lui becali. pacat de huidu , dar din pacate cred ca si-a cam ratat cariera

                Comment


                • #9
                  despre huidu discutati aici http://www.loganclub.ro/forum/credet...8.html?t=37528 . Daca aveti alte accidente de pus din zona Brasov,le puneti aici . Discutiile despre Huidu le puneti pe threadul celalalt .
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    in sfarsit liniste, mersi cristi. dupa cum spusesem, topicul nu a fost creat pt huidu, ci pentru incidentele din traficul brasovean.

                    cine are poze, filmulete, link-uri de la stirile din presa online vis-a-vis de accidente din brasov, le poate posta aici.
                    Last edited by B 83 RMJ; 16 October 2011, 15:56.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #11
                      azi,la intratre in Cristian,un BMW facut praf in fata,a intrat pe contrasens intr-un copac,poze nu am putut face

                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        daca nu terminati cu huidu aici ... aveti warn . Exista thread unde puteti discuta despre tema respectiva .
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #13
                          azi dimineata accident

                          oare il baga cineva in seama sau ramane o stire de aproape 2min?
                          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                          Comment


                          • #14
                            bre, asta s-a petrecut in mures, nu in brasov . citeste primul post.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #15
                              taxi fagaras....

                              PS.........rog mutarea postului 13 la discutii generale...........cu scuzele de rigoare
                              Last edited by boly76; 18 October 2011, 10:41.
                              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google